Zilliqa: %42 Gün içi Rallisinden Baş Döndürücü Hacimlere!

Zilliqa: %42 Gün içi Rallisinden Baş Döndürücü Hacimlere!
0

Akıllı bir sözleşme kriptosu olan Zilliqa (ZIL), başlangıcından bu yana büyük ilgi gördü. Eh, üç ana özelliği bir araya getirdi: düşük maliyet, çevresel olarak sürdürülebilir ve yüksek ölçeklenebilirlik. Bu katalizörler gerçekten de daha iyi olmasa da rakiplerinden başkaları ile aynı seviyedeydi.

Ayrıca 4-5 Mayıs tarihleri ​​arasında yükselen fiyatlar ile ZIL’in değeri %42’nin üzerinde arttı. Bunu ne tetikledi?

Ekosistem, bu benzeri görülmemiş çekişe yardımcı olabilecek farklı duyurular, ortaklıklar vb. ile meşguldü. 6 Mayıs’ta Zilliqa , takipçilerinin oyun guruları Tom ve Valentin’in çalışmalarına ilk kez özel bir bakış atabilecekleri oyun stüdyosunu duyurdu. “Oyunun Geleceği” olarak adlandırılan oyun tutkunları şimdiden katılmak için sıraya girdi.

Ayrıca proje , Blockchain Gaming Alliance’a (BGA) katıldı ve Metapolis’i duyurdu. Zilliqa kısa süre önce kendi Metapolis metaverse’ini başlattı. VIP lansmanı Nisan ayının başında gerçekleşti, ancak sıradan kullanıcılar henüz giremedi. Bununla birlikte, beklenti, gerçekten de, endüstri genelinde ilginin toplanmasına yardımcı oldu.

Bu coşku, zincir üstü hacim metriğinde kendini gösterdi ve orada da inanılmaz bir etkinlik oldu. 7 Mayıs’taki tek büyük artışa bakın – bunun kendisi 7,7 milyar hacme sahip. Bu, yatırımcıların veya tüccarların uzun vadede inandıklarını ve piyasa oynaklığına rağmen bunu sürdürmeye devam edeceklerini gösteriyor.

zilliqa
zilliqa: %42 gün içi rallisinden baş döndürücü hacimlere! 4

Kaynak: Santiment

Ayrıca, artış aynı duyguyu göstermese de geliştirme faaliyeti benzer bir tablo çizdi. Ancak, metrik önemli bir artış kaydetti. Geliştirme faaliyeti ve token fiyatı ve kapitalizasyon büyümesiyle olan ilişkisi, ZIL’in fiyatını daha da tetikleyebilir.

zilliqa
zilliqa: %42 gün içi rallisinden baş döndürücü hacimlere! 5

Ayrıca, amiral gemisi ekosistemi, aşağıdaki tweet’te vurgulandığı gibi yıl boyunca birkaç farklı dönüm noktasına ulaştı.

Zilliqa, basın zamanında, son 24 saat içinde %4’ten fazla arttı. CoinMarketCap’e göre ZIL, 0,08 dolardan işlem gördü. Yavaş bir fiyat artışına rağmen, ZIL geçmişte şaşırtıcı bir yükseliş göstermişti. Diğer kriptoların herhangi bir ivme elde etmek için mücadele ettiği bir ayda %400’ün üzerinde kazanç elde etti.

zilliqa
zilliqa: %42 gün içi rallisinden baş döndürücü hacimlere! 6

Ancak Zilliqa bu kazanımları sürdüremedi. Yukarıda görüldüğü gibi Nisan ayında neredeyse %60 düştü. Bununla birlikte, ZIL, yukarıda belirtilen faktörleri göz önünde bulundurarak benzer bir ralliyi tekrarlayabilir mi?

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap