Yeni Hafta Kırmızı Başlıyor: BTC Bin Dolar Düştü, LUNA %10 Düştü

Yeni Hafta Kırmızı Başlıyor: BTC Bin Dolar Düştü, LUNA %10 Düştü
0

Bitcoin bir günde yaklaşık 1.000 $ düşerken, altcoinler Terra’nın olumsuz eğilime öncülük etmesiyle daha kötü bir durumda.

38.000 doların kuzeyinde kalmayı başaramayan bitcoin tekrar düştü ve saatler içinde yaklaşık 1.000 dolar kaybetti. Alternatif madeni paralar, Solana, Ripple, Polkadot, Terra ve diğerlerinden büyük fiyat düşüşleri ile bugün daha da kötü bir durumda.

BTC Bin Dolar Kaybetti

Geçen Perşembe günü, BTC iki gün içinde ikinci kez 35.500 dolara düştüğünden beri, varlıkla ilgili durum önemli ölçüde daha olumlu görünüyordu.

Yavaş yavaş yeniden değer kazandı ve birkaç gün sonra 37.000$’a ulaştı. Ayrıca, hafta sonu boyunca yükselmeye devam etti ve 38.700 dolara (Bitstamp’ta) ulaştı.

Ancak gidişatını sürdürememiş ve değer kaybetmeye başlamıştır. Bu, dün bildirildiği gibi Bitcoin’in 38.000 dolar civarında bir değer kazanmasına neden oldu, ancak durum takip eden saatlerde daha da kötüleşti.

Daha doğrusu, BTC şiddetli bir mumda 37.000 doların altına düştü. Şu an itibariyle, BTC bu çizginin biraz üzerinde duruyor ve piyasa değeri 700 milyar dolar olarak belirlendi.

kriptoparapiyasa btcusd 28
yeni hafta kırmızı başlıyor: btc bin dolar düştü, luna %10 düştü 3

Alternatif madeni paralar özellikle hafta sonu boyunca, özellikle Cumartesi günü etkileyiciydi, ancak manzara şimdi tamamen farklı, neredeyse tüm çizelgelerde kırmızı hakim.

Ethereum 2.600 doların üzerinde çok günlü en yüksek seviyeye çıktı, ancak o zamandan bu yana %3.2’lik bir düşüş ikinci en büyük kriptoyu 2.500 doların biraz üzerine itti. Binance Coin, Cardano, Dogecoin ve Chainlink dünden beri benzer kayıplar kaydetti.

Ancak Solana, Ripple, Polkadot, Terra, Avalanche, Shiba Inu, MATIC ve CRO daha önemli fiyat düşüşleri kaydetti. SOL %6, XRP %5,5, DOT %7, AVAX %8,5, SHIB %7, MATIC %7 ve CRO %6,2 düştü. Terra, 45 dolara çift haneli düşüşle yine en çok kaybetti.

Waves (-11%), Kadena (-11%), Fantom (-10%), Theta Network (-10%), Harmony (-9%), Kusama (-9%) ve diğerlerinden daha fazla kayıp var. .

Kripto piyasa değeri dünden bu yana yaklaşık 60 milyar dolar azaldı ve sadece 1,7 trilyon doların altında kaldı.

Basın zamanında BTC 37.020 dolardan işlem görüyordu.

kriptoparapiyasa allcoins 18
yeni hafta kırmızı başlıyor: btc bin dolar düştü, luna %10 düştü 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap