Yatırım Uzmanından Çarpıcı Tahmin: Dogecoin Ralliye Başlamadan %160 Sıçrayabilir

Yatırım Uzmanından Çarpıcı Tahmin: Dogecoin Ralliye Başlamadan %160 Sıçrayabilir

Kripto dünyasında ün kazanmış bir analist, piyasaların coşkulu döneminde en değerli memecoin olan Dogecoin hakkında umutlu görünüyor.

Ünlü kripto analisti Kaleo, DOGE’nin gerçek anlamda yükselişinin önümüzdeki yılın sonlarına doğru başlayacağını ifade ediyor. Ona göre, Dogecoin şu andaki seviyesinden %162’lik bir artış yaşayabilir.

Kaleo’nun Dogecoin stratejisi şöyle:

“Yakın bir veya iki hafta içinde Dogecoin hareketlenmeye başlar. DOGE yükselişe geçtiğinde genellikle hızlı ilerler. Fiyatın günlük olarak 0,90 – 0,10 dolar aralığında seyrettiğini, orada bir süre durduğunu ve ardından yaklaşık 0,15 dolara ulaştığını görmek muhtemel. Bu hızlı bir yükseliş olacak. Belki oradan daha da artabilir, fakat 1 dolara ulaşmasını çok isterken, bu yükselişin 0,20 doları aşmasını pek beklemiyorum.”

doge grf 4
kaynak: kaleo/x

Kaleo’nun gelecek yıl için tahminlerine göre, Dogecoin’in 2024 Nisan ayında Bitcoin karşısında %1900 civarında bir artış yaşayacağı öngörülüyor. Bu yazı yazılırken Dogecoin 0,0763 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’e dönen Kaleo, kripto piyasanın şimdiki durumunun, BTC’nin 2020 yarılanmasından sonraki fiyat davranışını anımsattığını belirtiyor. Kaleo, Bitcoin’in en son Mayıs 2022’de kaydedilen fiyatın üzerine çıkması durumunda, 2020 sonrası halvinge benzer bir toparlanma yaşayabileceğini söylüyor.

“Bitcoin/BTC

Mevcut fiyat hareketi, 2021 başlarında başlayan heyecan öncesinde Aralık 2020’de bulunduğumuz konumu hatırlatıyor.

37.000 doları geçin ve eğilimi tersine çevirin; benzer bir durum yaşanacağını düşünüyorum.”

btc grf 1
kaynak: kaleo/x

Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin, bir ayda %30’un biraz üzerinde artarak 36.621 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.