XRP, Shiba Inu, Tezos Fiyat Analizi: 25 Nisan

XRP, Shiba Inu, Tezos Fiyat Analizi: 25 Nisan
0

Piyasa liderleri, Bitcoin ve Ethereum, kilit fiyat noktalarının altına düşerken, küresel kripto piyasası değeri buna karşılık gelen 24 saatlik bir düşüşe tanık oldu. Böylece, XRP, Shiba Inu ve Tezos, 4 saatlik RSI’ları aşırı satım kısmına yönelirken, kısa vadeli düşüş görünümü öngörüyor.

XRP Analiz

analiz
xrp, shiba inu, tezos fiyat analizi: 25 nisan 4

Alıcıların son satışlara karşı koymaya çalışmasına rağmen, ayılar fiyatları daha da düşük seviyelere çekmek için harekete geçti.

%38.2 Fibonacci direncinde başlayan düşüş, sadece üç günde %12.24’lük bir düşüşe neden oldu. Böylece, 20/50/200 EMA’sının altına düştükten sonra XRP, 25 Nisan’da bir ayın en düşük seviyesine dokunmaya başladı. Bundan sonra, 0,7 dolarlık bölge muhtemelen acil toparlanma çabalarından kaçınacaktır.

Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesine doğru ilerlerken 20 puanlık tabana doğru önemli bir düşüş yaşadı. Önümüzdeki zamanlarda bu işaretten bir canlanma akla yatkındır. Ayrıca, CMF son gün boyunca fiyatla birlikte yükseliş eğilimine girdi. Bu nedenle, kısa vadeli bir alım köşede gizleniyor olabilir.

Shiba Inu (SHIB) Analiz

analiz
xrp, shiba inu, tezos fiyat analizi: 25 nisan 5

Kısa olması için SHIB fiyatının 1000 ile çarpıldığını lütfen unutmayın.

Önceki düşüş takozunu (sarı) kırdıktan sonra yükselişte, SHIB alıcıları bakış açısını kendi lehlerine kaydırmaya çalıştı, ancak ayılar iki aylık trend çizgisi direncini (beyaz, kesikli) onayladı.

Son 12 gün içinde meme tokeni, düşen kamanın alt trend çizgisinde (beyaz) yavaşlıyor gibi görünen %23’ün üzerinde bir kayıp gördü. Sonuç olarak, SHIB dik bir şekilde güneye bakarken 20 EMA’sının (kırmızı) altına düştü.

Son birkaç gün içinde, RSI aşırı satım bölgesinde gezindi ve bir satıcının pazarını vurguladı. Ayrıca, farklılaşan Bollinger Bantları (BB) üst ve alt bandı ile SHIB, düşüş eğilimini desteklerken yüksek oynaklığa girdi.     

Tezos (XTZ) Analiz

analiz
xrp, shiba inu, tezos fiyat analizi: 25 nisan 6

XTZ, alçalan bir kanala (sarı) düşerek %28,47’nin üzerinde bir geri çekilme gördü ve Mart ortasındaki en düşük seviye olan 2,8 $ bazında eşleşti. Sonuç olarak, modelin dışına çıktı ancak  EMA şeritlerinin üzerinde bir konumu sürdüremedi.

4 saatlik zaman diliminde düşen bir kama (beyaz) kurulumu ile alıcılar, 2,8 dolarlık desteği destekledikten sonra daha fazlasını zorlamayı hedefleyecekler. 

Geçen gün boyunca RSI, satış gücünü teyit ederken aşırı satım noktasının eşiğinde dalgalandı. Bu seviyenin altına bir düşüş, herhangi bir yükseliş dönüşü öncesinde XTZ listelerinde daha fazla geri çekilmeye neden olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap