XRP Sahipleri Bu İki Destek Seviyesinde Teklif Verebilirler!

XRP Sahipleri Bu İki Destek Seviyesinde Teklif Verebilirler!
0

Bitcoin bir talep bölgesine geri dönmüş olsa da, yükselişli bir Bitcoin’in XRP’yi daha yükseğe çekip çekemeyeceği belli değildi. 0,88-0,92 $ alanı, ayıların direnciyle sert. Önümüzdeki birkaç gün içinde 0,75 dolara doğru bir düşüş olası bir sonuçtu.

XRP 1 Günlük Grafik

xrp
xrp sahipleri bu i̇ki destek seviyesinde teklif verebilirler! 3

Ocak ortasından bu yana, fiyat günlük grafikte daha yüksek dipler yaptı. Ayrıca 0,81 ABD Doları ve 0,86 ABD Doları seviyelerini geçti ve kuzeye doğru yaptığı en son baskında 0,928 ABD Doları seviyesine kadar yükseldi.

Fiyat, orta noktası (kesikli beyaz) geçmişte güçlü bir direnç olarak hareket eden azalan bir kanal deseni (beyaz) içinde işlem görüyor. Yazma sırasında, fiyat bu seviyeyi geçmeyi başarmıştı. Bu nedenle, daha fazla kazanımı destekleyen bir gelişmeydi.

0,88 dolar, uzun vadeli önemli bir seviyede bulunuyor ve son birkaç ayda XRP, bunun üzerinde bir günlük oturumu kapatamadı. Dolayısıyla, piyasa yapısı yükselişe geçmiş ve fiyat orta seviyenin üzerinde olsa da, önümüzdeki birkaç gün içinde hafif bir düşüş gelişebilir.

Gerekçe

xrp
xrp sahipleri bu i̇ki destek seviyesinde teklif verebilirler! 4

Günlük grafikte RSI, nötr 50 çizgisinin altına düştü ve eski zayıf yükseliş momentumunun tersine dönebileceğini gösterdi. 0,88 dolar direnci kırılmadı ve RSI düşmeye devam ederse 0,76 dolar desteği de tutmayabilir. Stokastik RSI aşırı satım bölgesindeydi, ancak bu bir sıçramanın yakın olduğu anlamına gelmiyor.

Başka bir düşüşün daha fazla kanıtı OBV’den geliyor – basitçe söylemek gerekirse, fiyat Şubat ayının en yüksek seviyelerinin üzerinde olsa da, OBV turuncu seviyeyi kırmaya yaklaşmadı. Bu, son birkaç haftadaki oldukça zayıf satın alma baskısı anlamına geliyordu.

Çözüm

0,76 dolar destek seviyesi bir geri çekilmeyi durduracak mı yoksa 0,7 dolar bir kez daha test edilecek mi? 0,7 doların altında bir hareket, görünümü tamamen düşüşe kaydırır. XRP boğalarının geçen ayın yükselişini sürdürmek için 0,7-0,75 dolar alanını tutması ve 0,9 dolar işaretini geçmesi gerekecek.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap