XRP Fiyat Analizi: Ripple Kritik Bir Direncin Altında Mücadele Ediyor, Sırada Ne Var?

XRP Fiyat Analizi: Ripple Kritik Bir Direncin Altında Mücadele Ediyor, Sırada Ne Var?
0

Ripple’ın fiyatı yükselirken bazı teknik zorluklarla karşı karşıya. Beklentileri karşılamadı ve son olumlu haberler fiyatı artırmada pek yardımcı olmadı. Hacim hala düşük ve yatırımcıların güvenini henüz kazanmamış görünüyor.

Teknik Analiz

Günlük Grafik

Günlük grafikte, Covid Çöküşünden bu yana fiyata eşlik eden iki ana trend çizgisi var. Sarı trend çizgisi artık direnç haline geldi ve mavi olan dinamik destek olarak oynuyor. Ancak şu anda asıl zorluk, farklı arz bölgeleri ve göstergelerinin birleştiği 1 dolarlık direnç.

Bu direnci kırmak zor görünüyor ve Ripple’ın bu zorluğun üstesinden gelmek için haberlerden daha güçlü bir katalizöre ihtiyacı var. Fiyat bu alanın üzerinde güçlü bir şekilde geçebilirse, önümüzdeki yol daha pürüzsüz olacak ve 2021’in zirvesine göre daha yüksek bir zirve oluşması bile beklenebilir.

Göstergeler:

RSI-14: Yükseliş ve taban çizgisinin üzerinde (piyasa boğalar tarafından kontrol edilir)
MACD: Yana doğru ancak yükseliş bölgesinde

ripple
xrp fiyat analizi: ripple kritik bir direncin altında mücadele ediyor, sırada ne var? 3

4 Saatlik Grafik:

4 saatlik zaman diliminde Ripple, RSI desteğinde (yeşil ile işaretlenmiş) işlem görüyor ve boğaların gücü aşikar, ancak statik direncini kıramadı (sarı ile işaretlendi).

ripple
xrp fiyat analizi: ripple kritik bir direncin altında mücadele ediyor, sırada ne var? 4

Bu alanı geçmek ve dinamik direnç (kırmızı ile işaretlenmiştir), kripto para birimini, fiyat yolundaki ana zorluk olarak günlük zaman diliminde incelenen 1 dolarlık dirence yönlendirecektir. Tersine, mevcut ayı/boğa dengesi bozulursa ve fiyat güneye yönelirse, kısa vadede acil destek seviyeleri 0,65 ABD Doları ve 0,7 ABD Dolarıdır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap