XRP, Chainlink’e Değer Kaybettiği İçin 13 Ayın En Düşük Seviyesine Düştü, Sırada Ne Var?

XRP, Chainlink’e Değer Kaybettiği İçin 13 Ayın En Düşük Seviyesine Düştü, Sırada Ne Var?
0

Piyasadaki birkaç kripto para birimi kayıpları telafi etmeye çalışırken, diğerleri grafiklerde elden sızan kumlardan daha hızlı kayıyor ve XRP ne yazık ki bunlardan biri.

XRP Darbe Aldı

Son 24 saatin en çok kaybedenlerinden biri olan Ripple , son 24 saatte %16,76 düştü. Bu, XRP’nin %14 düştüğü 9 Mayıs’ta bir önceki günden düşüşe daha da katkıda bulunuyor.

xrp
xrp, chainlink'e değer kaybettiği i̇çin 13 ayın en düşük seviyesine düştü, sırada ne var? 6

Ripple’ın 0,4343’den işlem yapması şu anda Mart 2021’den bu yana en düşük seviyede ve altcoini tüm zamanların en yüksek seviyesi olan Mayıs 2021’in %80 altına yerleştiriyor.

Ancak böylesine büyük bir düşüşte bile XRP yatırımcıları, 48 saat içinde yatırımlarının %99’undan fazlasını kaybeden LUNA sahiplerinden çok daha iyi bir noktada.

Bir zamanlar 119$ değerinde olan LUNA, bugün 1$’ın çok çok altında işlem görüyordu.

Bununla birlikte, LUNA sahiplerinin aksine, Ripple yatırımcıları yılın başından beri temkinli davrandılar, bu nedenle ağ, zincirdeki aktif kullanıcı sayısında günlük olarak sürekli bir düşüş fark ediyor.

243.8k zirvesinden aşağı, Ripple geçen hafta zincirde düzenli olarak aktif olan 100.000’den az kullanıcı kaydetti ve dün 102k’ya yükseldi.

xrp
xrp, chainlink'e değer kaybettiği i̇çin 13 ayın en düşük seviyesine düştü, sırada ne var? 7

Sonuç olarak, zincirdeki işlemler de bir noktada neredeyse 2 milyondan, yazı yazılırken sadece 1,3 milyona düştü. 

xrp
xrp, chainlink'e değer kaybettiği i̇çin 13 ayın en düşük seviyesine düştü, sırada ne var? 8

Ancak bu uyarı, Ripple sahipleri için işleri daha iyi hale getirmiyor çünkü bir yıldan fazla bir süredir XRP arzlarını sadık bir şekilde elinde tutanlar şimdi %63,34’lük bir kayıp yaşıyor.

Bu tür korkunç getiriler, özellikle piyasanın mevcut durumu göz önüne alındığında, yatırımcıları XRP’lerini elinde tutmaya teşvik etmiyor. 

xrp
xrp, chainlink'e değer kaybettiği i̇çin 13 ayın en düşük seviyesine düştü, sırada ne var? 9

Olduğu gibi, Ripple’ın piyasa değeri zaten 1.0’ın altına düşerek 0.892’de duruyor. Dünyanın altıncı en büyük kripto para birimi olmasına rağmen, XRP’nin bugünkü piyasa değeri Chainlink’ten (1.12) daha düşük.

xrp
xrp, chainlink'e değer kaybettiği i̇çin 13 ayın en düşük seviyesine düştü, sırada ne var? 10

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap