XRP Avukatları, Bu Soruşturmanın ABD SEC Başkanının Sonuna Yol Açabileceğini Düşünüyor!

XRP Avukatları, Bu Soruşturmanın ABD SEC Başkanının Sonuna Yol Açabileceğini Düşünüyor!

XRP Haberleri: ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) başkanı Gary Gensler’in zaman içinde birkaç kripto şirketine ve kişiliğe önyargılı bir şekilde hizmet ettiği iddia edildi. Ancak komisyon, son zamanlarda yaşanan korkunç piyasa çöküşünden de sorumlu tutuldu. Bu eylemler, dijital varlık endüstrisinde hareketliliğin artmasına neden oldu.

xrp
xrp avukatları, bu soruşturmanın abd sec başkanının sonuna yol açabileceğini düşünüyor! 2

ABD SEC Başkanı Sorumluluklardan Kaçıyor mu?

Ripple davasında XRP sahiplerinin avukatı olan John Deaton, ABD SEC hakkında iddialarda bulundu. Deaton, Sequoia China’nın durumunun önemli olduğunu belirtti ve ABD SEC başkanı Gary Gensler’in incelemesinin sonu olabileceğini söyledi. Ayrıca, SBF ile Sequoia arasındaki bağlantıya dikkat çekti ve bu bağlantının soruşturulması gerektiğini vurguladı. Ancak, Sequoia’nın FTX’teki en iyi yatırımcılar arasında olduğu ve SBF’nin Sequoia fonlarına 200 milyon dolar yatırım yaptığı da belirtildi. Bu iddialar, dijital varlık endüstrisinde oynaklığın artmasına neden oldu.

Kongre’nin ÇKP/PLA’yı etkinleştirdiğinden bahsetti. Ancak ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) yetkilileri, Gary Gensler’ı Sequoia’nın Çin müdürüne yönelik sermaye piyasası iddialarını soruşturmakla suçlamadılar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.