XRP, Avalanche, Polkadot Fiyat Analizi: 26 Mart Cumartesi

XRP, Avalanche, Polkadot Fiyat Analizi: 26 Mart Cumartesi
0

Altcoin piyasası geçen hafta kayda değer kazanımlar kaydetti, ancak Bitcoin de bir direnç bölgesinde durduğundan birçoğu kendi grafiklerinde direnç seviyelerine ulaştı. Avalanche için yukarı doğru başka bir adımdan önce bir geri çekilme olası görünürken, XRP yükseliş trendinde olmaya devam etti.

XRP Analiz

analiz
xrp, avalanche, polkadot fiyat analizi: 26 mart cumartesi 4

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, XRP, daha düşük zaman dilimlerinde bir yükseliş eğilimi önermek için grafiklerde bir dizi yüksek düşük kaydetti. Ayrıca, fiyat uzun vadeli bir kanalın orta noktasını (beyaz noktalı) geçerek önümüzdeki haftalarda daha fazla yükselişin görülebileceğini gösterdi.

0.849 $ direnç seviyesi Mart ayının en yüksek seviyelerini temsil ediyor ve XRP bu zirveleri aştı. Seviyeyi koruyamamış olsa da, yine de bir yükseliş gelişimiydi. Müthiş Osilatör, önceki günün satışına yanıt olarak sıfır çizgisinin altındaydı. OBV istikrarlı bir şekilde yükseliyor (daha düşükler) ve satın alma hacminin varlığını vurguladı.

Avalanche (AVAX) Analiz

analiz
xrp, avalanche, polkadot fiyat analizi: 26 mart cumartesi 5

Yükseliş bayrağının kırılmasının ardından, AVAX 80 dolardan 91 dolara yükseldi. Bununla birlikte, geçtiğimiz hafta fiyat, 91.6 dolar seviyesini inatçı bir direnç seviyesi olarak buldu. Son birkaç gün içinde fiyat da 85.2$ seviyesinin altına düştü ve talebi test etmek için 81$ alanına yönelebilir.

RSI, nötr 50’nin altına düştü ve bir kez daha düşmeden önce direnç olarak yeniden test etmenin eşiğinde görünüyordu, bu da devam eden kısa vadeli bir düşüş trendi gösterecekti. Chaikin Para Akışı da +0.05’in altına düştü.

Polkadot (DOT) Analiz

analiz
xrp, avalanche, polkadot fiyat analizi: 26 mart cumartesi 6

Şubat ayının sonlarında Polkadot, 14.05 dolardan 19.56 dolara keskin bir sıçrama gördü. Bu harekete dayanarak, bir dizi Fibonacci düzeltme seviyesi (sarı) çizildi. Yazım sırasında, fiyat %27,2 uzatma seviyesinden 21 $ olarak reddedilmişti. 21-$21,3$ alanı hala düşüş eğilimindeydi, ancak bu değişebilir ve DOT 23$’da bir sonraki uzatma seviyesine (%61,8) doğru yükselebilir.

MACD sıfır çizgisinin altında olmasına rağmen, bir yükseliş geçişi oluşturdu ve 21 doların bir kez daha direnç olarak yeniden test edilmesini görebilir. CVD’nin de satıştan satın alma baskısına geçtiği görüldü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir