Boğalar Ayılara Karşı: XRP, %4,5’in Üzerinde Kazançla Kriptonun Geri Kalanından Ayrılıyor!

Boğalar Ayılara Karşı: XRP, %4,5’in Üzerinde Kazançla Kriptonun Geri Kalanından Ayrılıyor!

ABD hükümeti, ABD borç tavanını yükseltme işlemini neredeyse tamamlarken, Pazartesi günü Bitcoin (BTC) ve genel kripto piyasası sağlıklı bir artış gösterdi. Ancak, bugün daha geniş kripto para piyasası gücünü kaybetmesi nedeniyle bu artışın geçici olacağı görülüyor.

Bununla birlikte, Ripple’ın XRP’si son 24 saatte diğer kripto paralardan ayrışarak %4,5’lik bir artış yaşadı. Şu anda Ripple, piyasa değeri 26 milyar doları aşan ve 0,50 doların üzerinde işlem gören bir kripto varlık olarak değerleniyor. XRP’nin fiyatındaki bu son ayrışma, Ripple Ağı platformunda adres etkinliğinde güçlü bir artış gözlendiği zaman gerçekleşti. Zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment, durumu şu şekilde açıklıyor:

XRP Network, son 2 günde tüm zamanların en büyük 2. ve 3. adres etkinliği artışını yaşadı. $XRP ve #altcoin paketi arasında hafif bir +%4 ayrışma ortaya çıktı ve tarih, 18 Mart aktivite artışından itibaren kendini tekrar ederse, daha fazlası olabilir.

xrp
boğalar ayılara karşı: xrp, %4,5'in üzerinde kazançla kriptonun geri kalanından ayrılıyor! 2

Ripple taraftarı ve hukuk uzmanı John Deaton, mevcut XRP fiyatı hakkında bazı bilgiler ve kendi görüşlerini paylaştı. Son tweet’lerinden birinde Deaton, şunları belirtti:

“XRP şu anda 0,48 sent seviyesinde ve şu anda onu almayı reddeden birçok kişinin 1 doların üzerinden alacağını düşünmek çılgınca olur. Daha da çılgınca olan şey, muhtemelen fomo’nun 2 dolara kadar devreye girmemesi.”

Ripple’ın Zaferinin İyimserliğiyle XRP Yükselişi Muhtemel

ABD’de uzun bir hafta sonu yaşandığı için Ripple’ın SEC ile süren dava süreci hakkında güncellemeler sınırlıdır. Bununla birlikte, son mahkeme duruşmalarında Blockchain girişimi Ripple’ın bir miktar avantaj elde ettiği görülüyor.

Son zamanlarda, mahkemeler SEC’i William Hinman’ın konuşmasının düzeltilmemiş versiyonlarını yayınlamaya zorlayarak taraflar arasında bir anlaşma umudu doğurdu. Kripto alanındaki birçok uzman, dava hakkında Yargıç Analisa Torres tarafından herhangi bir zamanda özet bir kararın verilebileceğini düşündüğü için, anlaşmanın Temmuz ayına kadar gerçekleşmesini beklemektedir.

Son dönemde, diğer kripto şirketleri gibi Ripple da sıkı düzenleyici gereklilikler nedeniyle ABD dışına taşınmayı düşünmektedir. Ancak, şirketin eyleme geçmeden önce mahkemenin kararını beklemesi olasıdır. Eğer sonuç Ripple lehine olursa, şirketin bankalarla ilişkileri XRP’ye daha fazla likidite sağlamak adına olumlu bir yönde gelişebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.