VeChain, Tezos, EOS Fiyat Analizi: 23 Ocak Pazar

VeChain, Tezos, EOS Fiyat Analizi: 23 Ocak Pazar
0

En son piyasa çöküşü sadece iki günde 400 milyar doları aşarken, VeChain, Tezos ve EOS 22 Ocak’ta birkaç ayın en düşük seviyelerine ulaştı.

Son birkaç saat içinde, bu kriptolar uzun vadeli desteklerinden bir şekilde kurtuldu. Bununla birlikte, sürekli toparlanmayı ilerletmek için boğaların hala daha fazla hacme ve para girişine ihtiyacı var.

VeChain (VET) Analiz

analiz
vechain, tezos, eos fiyat analizi: 23 ocak pazar 4

0,08 dolarlık direnç zorlu bir engel olarak dururken, VET aşağı kanalda (sarı) salınım yaptı. Aynı şeyi takiben, daha geniş satışlar daha fazla bozulmaya yol açtı. Alt, değerinin %41,23’ünü kaybetti (20 Ocak’tan itibaren) ve 22 Ocak’ta 46 haftanın en düşük seviyesine ulaştı. 

Boğalar, 0.05856 dolarlık direnci (önceki destek) bile koruyamadı. Sonuç olarak, fiyat tüm EMA şeritlerinin altına düştü. Şeritler arasındaki boşluk genişledikçe, satış gücü inkar edilemez bir şekilde galip geldi. Şimdi, boğalar için test noktası, 20-EMA ile çakışan 0.05856 dolar seviyesinde duruyordu.

Basın zamanında, VET 0.05129 dolardı. Düşüş eğilimi gösteren RSI, toparlanmaya yol açmak için aşırı satım bölgesinin üzerinde bir kapanış bulması gerekiyordu. CMF,  satıcılar lehine eğildi ancak geçtiğimiz gün boyunca iyileşme işaretleri gösterdi.

Tezos (XTZ) Analiz

analiz
vechain, tezos, eos fiyat analizi: 23 ocak pazar 5

XTZ önceki desteğinden kurtuldu ve bir yukarı kanal (beyaz) olarak işaretlendi. Bununla birlikte, son düşüşün ardından boğalar, beş aydan fazla bir süredir korudukları 3,8 dolar seviyesini koruyamadı.

Alt endeks (5 Ocak’tan itibaren) %49.67’lik bir düşüş kaydetti ve iki önemli satışa tanık olduktan sonra 22 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı. Ardından, 2,7 dolara düştükten sonra, Bollinger Bantlarının alt bandından güçlü canlanma işaretleri gösterdi. Şimdi, ani direnç 3.226 dolar seviyesinde kaldı.

Basın zamanında, altcoin 2.91 dolardan işlem görüyordu. 22 Ocak’ta rekor düşük seviyesine ulaştıktan sonra RSI, son 24 saatte 20 puanlık bir canlanma gördü. Kuzeye giden yörüngesi, 42 işaretli dirençte bir test noktası bulabilir. Ayrıca, DMI  çizgileri de düşüş gücünü teyit etti. Ancak azalan mesafeleri diriliş umutlarını canlı tutuyor.

EOS Analiz

analiz
vechain, tezos, eos fiyat analizi: 23 ocak pazar 6

10 Ocak’ta beş haftanın en düşük seviyesini kırdıktan sonra, EOS önceki alçalan kanaldan (sarı) çıktıktan sonra %14,7’nin üzerinde bir toparlanma kaydetti.

Satıcılar 2,9 dolarlık bölgeye adım atarken, EOS bir aşağı kanala (beyaz) daldı. Ardından, EOS’un %29.5’lik bir düşüşe işaret etmesi ve 22 Ocak’ta 13 ayın en düşük seviyesine dokunmasıyla, daha geniş çaplı serpinti ile kırılması kısa sürdü. Şimdi, boğalar için acil test noktası 2.4 $ işaretiydi.

Basın zamanında, EOS 2.198 dolardan işlem görüyordu. RSI inkar edilemez bir şekilde ayıları seçti , ancak aşırı satım bölgesinden yükselmeye çalışırken biraz düzeldi. Ayrıca, AO düşüş eğilimini öne sürdü, ancak yeşil çubukları yanıp sönerek azalan satış gücüne işaret etti. Ancak,  güçlü bir toparlanmayı teyit etmek için CMF’nin  yine de sıfır çizgisinin üzerinde kapanması gerekiyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap