Vasil Yükseltmesi Öncesinde Biriken Cardano (ADA): 37 Milyon Dolar Eklendi, Balinalar Satışı Durdurdu!

Vasil Yükseltmesi Öncesinde Biriken Cardano (ADA): 37 Milyon Dolar Eklendi, Balinalar Satışı Durdurdu!
0

Yaklaşan Vasil yükseltmesinin beklentisiyle, bazı Cardano sahipleri ADA cüzdanlarını artırdı.

Cardano (ADA)

Varlığın fiyatı son birkaç hafta içinde nispeten sakin kalsa da, orta ölçekli ADA yatırımcıları bir ayda neredeyse 80 milyon token ekledi, Santiment tarafından sağlanan zincir üstü verileri ortaya koyuyor.

  • Analitik şirketi, 10K’dan 10M’ye kadar gruplara ayrılan farklı Cardano yatırımcılarını renkli olarak kategorize ediyor ve neredeyse hepsi Şubat ayından bu yana varlıklarını elden çıkarıyor.
  • Balinalar (1 milyon ila 10 milyon coin tutan), özellikle Haziran ortasındaki çarpışmadan bu yana en çok değer kaybedenler oldu. Ancak, Santiment’in belirttiği gibi, önümüzdeki haftalarda satışları önemli ölçüde azalttılar.
cardano
vasil yükseltmesi öncesinde biriken cardano (ada): 37 milyon dolar eklendi, balinalar satışı durdurdu! 2
  • Aynı zamanda, köpekbalıkları olarak adlandırılan daha küçük ADA yatırımcıları (10K ile 100.000 jeton arasında), geçtiğimiz ay yaklaşık 79 milyon ADA’nın biraz üzerinde satın alarak birikim yapmaya devam ettiler. Varlığın şu anki fiyatı göz önüne alındığında (0.5 $ utangaç), bu miktar 37 milyon $’a eşittir.
  • Fiyat hareketinden bahsetmişken, Cardano’nun yerel kriptosu Haziran ortasındaki çöküş sırasında 0,65 dolardan 0,45 doların altına düştü. Kısa bir süre sonra sekti ve 0,55 $’a meydan okudu ancak başarısız oldu ve şu anda yukarıda bahsedildiği gibi 0,5 $ civarında duruyor.
  • Topluluk, Vasil yükseltmesinin yakında uygulanmasını beklediğinden, bu son birikim ADA ve özellikle arkasındaki blok zinciri projesi için ilgi çekici bir zamanda geliyor.
  • Cardano’nun arkasındaki kuruluş olan Input-Output Global, Haziran ayında sert çatallanmayı erteledi. Yeni tarih henüz açıklanmasa da Vasil güncellemesi 3 Temmuz’da Cardano testnet üzerinden yayına girdi.
  • DeFiLlama verileri, Cardano’daki TVL’nin devam eden ayı piyasası ve düşen fiyatlar nedeniyle bir darbe aldığını ve bu yılın başlarında 350 milyon dolardan 125 milyon dolara düştüğünü gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap