Uzun Vadeli Solana (SOL) Yatırımcıları Bu Önemli Bilgiden Habersiz Olabilirler!

Uzun Vadeli Solana (SOL) Yatırımcıları Bu Önemli Bilgiden Habersiz Olabilirler!

Solana’nın yerel tokeni SOL, fiyatı son yedi günde %10’un üzerinde büyüdüğü için son zamanlarda umut verici bir yükseliş trendi kaydetti. Fiyat artışı, yatırımcılara önümüzdeki daha parlak günler için umut verdi.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde toplumda birkaç olumlu gelişme olmasına rağmen, bu artışın istikrarı hala sorgulanabilir.

Birkaç ölçüm, yükselişin mevcut yükseliş piyasasına verilen tepkiden başka bir şeyin sonucu olmadığını gösteriyor. Ekosistemde gerçekte neler olup bittiğine bir göz atalım. 

Son zamanlarda, SOL, toplam yığın değerine göre en iyi kriptolar listesine girerek daha yüksek piyasa değerine sahip birkaç kriptodan daha iyi performans gösterdi.  

Ayrıca, SOL’un ekosistemi, SOL’un daha fazla popülerlik kazanmasına yardımcı olduğu için olumlu bir haber olan Encode Club ile bir ortaklık da dahil olmak üzere daha fazla aktivite gösterdi. 

SOL ile ilgili haberler ekosistem için iyi görünse de, birkaç zincir üstü ölçüm, fiyat artışının bunların bir sonucu olmadığını ileri sürdü.

Örneğin, geçen hafta geliştirme faaliyeti düştü, bu da olumsuz bir sinyal. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (RSI) de kırmızıydı ve SOL’un aşırı alım bölgesinde olduğunu ve bu da olası bir piyasa zirvesi olduğunu gösteriyordu. 

solana
uzun vadeli solana (sol) yatırımcıları bu önemli bilgiden habersiz olabilirler! 2

SOL’un sosyal hakimiyeti son birkaç gün içinde yükselse de tekrar düştü ve bu da token’a daha az ilgi gösterilmesine neden oldu.

Solana fiyat hareketinde bir artış kaydettiyse de, ölçümlerin çoğu buna karşı çıktı. 

Bu nedenle, SOL’nin fiyatındaki büyüme ileriye doğru bir U dönüşü alabilir. Bu nedenle yatırımcılar, token üzerinde uzun süre devam etmeye karar vermeden önce dikkatli olmalıdır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.