Usta Trader: Bitcoin’de Ayı Piyasası Görüşüne Son Verme Vakti Geldi!

Usta Trader: Bitcoin’de Ayı Piyasası Görüşüne Son Verme Vakti Geldi!

Bitcoin (BTC) hakkında 2018’de piyasa dip tahmininde bulunan deneyimli bir trader, kripto paranın artık boğa sezonuna girdiğini düşünüyor.

Usta analist Bluntz, Bitcoin’in son dalgalanmasının, 24.000 dolara kadar düşebileceği yönündeki olumsuz senaryoları geçersiz kıldığını ifade etti.

Bluntz, Bitcoin’in 27.000 doların üzerine tırmanmasının, artık boğa piyasasının içinde olduğumuzu gösterdiğine inanıyor.

“BTC’nin bu kritik seviyeyi aşması, bence mevcut düşüş eğilimlerinin sona ermesi gerektiğini ortaya koyuyor.”

btc 878
Kaynak: Bluntz/X

Haberin hazırlandığı anda Bitcoin’in değeri 27.487 dolar seviyesindeydi.

Kripto uzmanı Bluntz, Ethereum (ETH) ile rekabette olan Avalanche (AVAX) kripto parasını da dikkatle izliyor. AVAX‘ın, bu yıl değerinin yarısından fazlasını kaybetmesine rağmen, yükseliş trendine girebileceğini düşünüyor.

“AVAX için haftalık pozitif bir yapı oluştu, yıl içinde ciddi bir değer kaybı yaşadı ama şimdi yükseliş sinyalleri veriyor; bu yılki düşüşünü dikkate almazsak, değerinin daha da artabileceğini düşünüyorum.”

avax 3
Kaynak: Bluntz/X

Haber yazılırken AVAX 9,31 dolar değerindeydi.

Bluntz, birçok kripto paranın geçtiğimiz hafta yükselişe geçtiğini ve yatırımcıların bu yükselişi, bir kripto varlığının olası bir yükselişe geçebileceği anlamında değerlendirdiğini belirtiyor.

Bluntz şöyle ekliyor:

“Birçok kripto varlıkta güçlü haftalık yükseliş sinyalleri görüyorum, şimdilik oldukça umutlu görünüm var…”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.