Usta Analist, Worldcoin ve 3 Altcoin İçin Tahminini Açıkladı!

Usta Analist, Worldcoin ve 3 Altcoin İçin Tahminini Açıkladı!

Tanınmış bir kripto analisti, ChatGPT’nin kurucusu Sam Altman’ın ortak yaratıcısı olduğu ilgi çekici kripto projesi Worldcoin’in (WLD) ciddi bir düzeltme döneminde olduğuna inanıyor.

Kripto uzmanı Altcoin Sherpa, 196.400 takipçisine, iris tarama teknolojisinin kullanıldığı AI destekli Worldcoin’de düşüş trendinin oluştuğunu belirtiyor.

Altcoin Sherpa’ya göre, WLD’nin 0.618 Fibonacci düzeyini aşmasından sonra, mevcut fiyatlarından yaklaşık %40 oranında bir değer kaybına uğrayacağını öngörüyor.

“WLD: Fiyatı 1 doların altına düşene kadar almayın, o zaman bile bu sadece kısa bir sıçrama için bir fırsat olabilir. BU UZUN VADELİ BİR YATIRIM DEĞİL.” WLD yazının yazıldığı sırada 2,03 dolar değerinde.”

grf 12
Kaynak: Altcoin Sherpa/X

Altcoin Sherpa ayrıca, kripto arenada popüler olan akıllı sözleşme platformu Solana’yı (SOL) da yakından inceliyor. Analist, SOL’un 200 günlük üstel hareketli ortalamasına (EMA) yaklaşmasıyla şu anda dikkat çekici bir durumda olduğunu ifade ediyor.

“SOL: Sol için hangi alanların önemli olduğunu belirtmek zor, bu yüzden 200 günlük EMA’yı kılavuz seviyesi olarak kullanabilirsiniz. Şu anda ilgi çekici bir alan ve Solana’nın boğa piyasasında başarılı olacağına inanıyorum. Bir miktar alıp biriktirmek kötü bir fikir değil.” Yazının yazıldığı anda, SOL 23,07 dolardan, 200 günlük EMA ise 22,62 dolardan işlem görüyor.”

grf 11
Kaynak: Altcoin Sherpa/X

Analistin radarına giren diğer bir kripto varlık ise, stabilcoin Dai’yi (DAI) destekleyen Maker (MKR) tokeni. Altcoin Sherpa, bu tokeni 0,50 Fibonacci düzeltme seviyesinin hemen üzerinde biriktirmeyi planladığını belirtiyor.

“MKR: En çok hoşlandığım durum, Fib.50 seviyesinin takip edilmesi. Yaklaşık 1000 dolarlık bir değer aranıyor; bu psikolojik bir seviye ve anahtar düzeylere yakın olmalı. Bu iyi bir alım olacak gibi görünüyor, ama zaman gösterecek.”

grf 9
Kaynak: Altcoin Sherpa/X

Yazının yazıldığı anda MKR, 1.209 dolar değerinde.

Son olarak, Altcoin Sherpa’nın dikkatini çeken varlık, kripto kumarhanesi ve değişim platformu Rollbit’in yerel coin’i Rollbit Coin (RLB). Analiste göre, RLB 0,126 dolarlık acil direnç seviyesine kadar toparlanmaya hazır.

“RLB: Burada %50 indirim almak, karı artırabilir ve bu alanda bir oyuncu bırakabilir. Tüm FUD’a (korku, belirsizlik ve şüphe) rağmen, bunun bir dolarlık bir yatırım olabileceğini düşünüyorum.”

grf 8
Kaynak: Altcoin Sherpa/X

Yazının yazıldığı sırada RLB, 0,118 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.