Ünlü Trader, Bu Altcoin Hakkında Uyarıda Bulundu ve ‘Sonuna Kadar Düşeceğini’ Söyledi

Ünlü Trader, Bu Altcoin Hakkında Uyarıda Bulundu ve ‘Sonuna Kadar Düşeceğini’ Söyledi

Öne çıkan bir kripto uzmanı, son dönemin popüler fakat tartışma konusu olan bir altcoin’in tehlikede olabileceğini ifade ediyor.

Kripto analisti Altcoin Sherpa, Worldcoin’in (WLD) şu anki fiyatından en az %34 düşüş yaşayabileceğini belirtiyor.

“WLD: Uzun zamandır bu konu üzerindeyim fakat artık zayıf olduğunu düşünüyorum. Bu alanda ticaret yapmıyorum fakat eğer hâlâ bu coini elinizde tutuyorsanız, satmayı göz önünde bulundurun.

Bence uzun vadede fiyatı 1 doların altına düşecek ve daha da azalacak. Ancak 1,50 dolar civarında bir hareketlenme bekliyorum.”

grf 3
kaynak: altcoin sherpa/x

Analizine göre, Worldcoin 1,90 dolarlık direnci aşamadıktan sonra düşüş yaşamakta ve 200 günlük hareketli ortalamaya yaklaşarak, bu seviyede 1,50 doları test edebilir.

WLD, eylül ayının ortalarında 0,978 dolara kadar düştü. Ancak 28 Eylül’de %92 değer kazanarak 1,88 dolara çıktı. Token bu yükselişten sonra değer kaybetti ve şu an %9,1 düşüşle 1,50 dolardan işlem görüyor.

Bu analist, Ethereum (ETH) rakibi Solana’nın (SOL) olası yükselişini, belirli bir direnç seviyesini geçip geçemeyeceğini belirleyerek izliyor.

“SOL: İlgilendiğim bu bölge oldukça kritik. 26 dolarlık destek/direnç seviyesi önemli. Açıkçası, bu coinin altı ay veya daha uzun bir süre için sağlam bir yatırım olacağını düşünüyorum, muhtemelen üzerine yatırım yapabileceğiniz birkaç seçenekten biri.

Alım yapma konusunda mı? Eğer 26 doların altına düşerse alım yapmayı düşünürüm.”

grf 4
kaynak: altcoin sherpa/x

Şu anda SOL, son 24 saatte %1,2 oranında değer kaybederek 23,16 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.