Ünlü Kripto Analistine Göre Bir Ethereum Rakibi, Solana (SOL) ve Avalanche’ın (AVAX) Patlayıcı Rallilerini Takip Edecek!

Ünlü Kripto Analistine Göre Bir Ethereum Rakibi, Solana (SOL) ve Avalanche’ın (AVAX) Patlayıcı Rallilerini Takip Edecek!
0

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Avalanche’ın (AVAX) 2021 destansı mitinglerini izleyeceğine inandığı bir Ethereum (ETH) yarışmacısını açıklıyor.

Cantering Clark, 103.900 Twitter takipçisine, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir blok zinciri olan Near’ı yakından izlediğini söyledi.

Cantering Clark’a göre Near, yaklaşık bir ayda değerini iki katından fazla artırdığında Aralık 2021’deki performansını tekrarlayabilecek durumda.

“Sanırım aşağıda vurgulandığı gibi NEAR ile benzer çok daha büyük bir genişleme için hazırlanıyoruz. Şu anda haftalık VWAP’ı (hacim ağırlıklı ortalama fiyat) tutuyor ve hiçbir şekilde uzatılmıyor. Yirmi günlük hareketli ortalama yukarıyı gösteriyor ve tutuyor. Minimum çabayla daha yüksek fiyatların kabul edildiğini gösteren haftalık dağıtım.”

kripto
ünlü kripto analistine göre bir ethereum rakibi, solana (sol) ve avalanche'ın (avax) patlayıcı rallilerini takip edecek! 3

Yazma sırasında Near, son 30 günde %140’ın üzerinde bir artışla 19.86 dolardan işlem görüyor.

Cantering Clark, Near’ın büyük kazançlar elde ettikten sonra bile yükselmeye devam edeceğine inandığını ekliyor.

“Solana ve Avax’ın ne yaptığını hatırlıyor musun? NEAR da aynı şeyi yapacak. Her duraklamada, piyasa zirveyi arar ve sizden uzaklaşmaya devam eder.”

Hem Solana hem de Avalanche, 2021’de sırasıyla %11,157 ve %3,523’lük şaşırtıcı kazançlar elde ederek bir çıkış yılı geçirdi.

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin, borç verme, borçlanma ve getiri hissesi için gözetimsiz bir merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü olan Rari Capital’in yerel yönetim belirteci olan Rari Governance Token (RGT).

Cantering Clark’a göre RGT, yükseliş eğilimi modelinden çıktıktan sonra günlük zaman dilimindeki düşüş trendini sonlandırmış görünüyor.

“Aynı kovada bir tane daha.

RGT Rari Başkenti.

Balina desteği.

Büyük bir genel gider kaynağı yok.

[Günlük] bir ‘W’ dip birikim yapısından çıkmak.”

kripto
ünlü kripto analistine göre bir ethereum rakibi, solana (sol) ve avalanche'ın (avax) patlayıcı rallilerini takip edecek! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap