Ünlü Kripto Analisti Ethereum İçin %200 Artış Öngörüyor!

Ünlü Kripto Analisti Ethereum İçin %200 Artış Öngörüyor!
0

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, altcoinler için volatil bir 4. çeyrek görüyor ancak Ethereum’un döngüyü Bitcoin’e karşı büyük bir koşuyla sonlandıracağını düşünüyor.

Ethereum Açıklamaları

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, 443,3000 Twitter takipçisine, Ethereum’un önümüzdeki aylarda Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı %200 ralli yapmasının olasılıklar dahilinde olduğunu söyledi.

Bununla birlikte, BTC’nin Aralık ayına kadar altcoinler pahasına piyasaları devralabileceği konusunda uyarıyor. Tüccarlara göre Aralık, tarihsel olarak Bitcoin dışındaki dijital varlıkları satın alma ayıdır.

“Aralık genellikle altcoin satın almak için en iyi dönemdir.

Tarih tekrar ederse, oradan ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) bölgesine doğru ETH/BTC’de %200’lük bir koşu elde ediyor olabiliriz, ancak önce Bitcoin iyiyken daha ağır bir düzeltme yapıyor olabiliriz.”

ethereum
ünlü kripto analisti ethereum i̇çin %200 artış öngörüyor! 2

Van de Poppe, altcoinlerde kısa vadeli düşüş eğiliminde olmasına rağmen, dijital varlıkların sonunda Bitcoin’in liderliğini izleyeceğine inanıyor.

Bitcoin’e daha yakından bakan Van de Poppe, önümüzdeki haftalarda en iyi kripto varlığının fiyat hareketini çiziyor .

Altcoin piyasasında hala çok fazla güç görmüyoruz. Bu yüzden, hala onların içinde olmak için doğru zaman değil ve burada yaptığım senaryoda önümüzdeki haftalarda Bitcoin’de hala güç göreceğimizi farz ediyorum. 70.000 dolarlık bir test büyük olasılıkla son bir düzeltme hamlesi yapmadan önce bir ay içinde gerçekleşecek, yeni bir tüm zamanların en yüksek bölgesini test etmeden ve tüm bu boğa döngüsünü sonlandırın. ”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap