Ünlü Kripto Analisti Cardano İçin Uyardı ve Bu İki Ethereum Rakibi Ayı Sinyalleri Veriyor

Ünlü Kripto Analisti Cardano İçin Uyardı ve Bu İki Ethereum Rakibi Ayı Sinyalleri Veriyor
0

Üst düzey bir kripto analisti, Cardano (ADA) ve diğer iki Ethereum (ETH) rakibinin ağır aşağı yönlü risklerle karşılaşmaya devam edecekleri konusunda uyarıyor.

Capo olarak bilinen trader, akıllı sözleşme platformu Cardano ile başlayarak, 246.200 Twitter takipçisine, piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük kripto para biriminin, 1,05 dolar civarındaki bir destek alanını bir direnç seviyesine dönüştürdükten sonra “çok düşüş” bölgesinde olduğunu söylüyor.

“ADA.

Destan devam ediyor.

Ana seviye kırıldı ve şimdi direnç olarak test ediliyor. Altında, bu çok düşüşlü.”

cardano
kaynak: capo/twitter

Sırada, hızlı ve ucuz işlemlere odaklanan bir blok zinciri olan Ethereum Challenger Solana (SOL) var.

Capo, Solana’nın “çok güçlü” bir düşüş eğilimiyle karşılaştığını ve mevcut seviyelerden %70’in üzerinde düşebileceğini söylüyor.

“SOL.

Yükseliş parabolünün tamamen kırıldığı ve düşüş trendinin çok güçlü olduğu düşünülürse, bu yıl 20-25 dolar çılgınca olmaz.”

solana
ünlü kripto analisti cardano i̇çin uyardı ve bu i̇ki ethereum rakibi ayı sinyalleri veriyor 4

Sıradaki, ölçeklenebilirlik sınırlamalarını çözmeyi amaçlayan akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciri olan Fantom’un (FTM) yerel belirteci.

Trader, FTM’nin Mart 2020’de yaklaşık 0,0017 $’lık rekor düşük seviyeden Ekim 2021’de 3,48 $’lık rekor yüksek seviyeye üssel yükselişinden sonra, %95’e kadar çökebileceğini söylüyor.

“Bazı insanlar FTM gibi altcoinlerin Mart ayının en düşük seviyesinden %200.000 arttığının farkında değil. Bunun ne kadar olduğunun farkında mısın? 2 yıldan daha kısa bir sürede 2.000x.

Üstten %90-95’lik bir düzeltme (ayı piyasası) genellikle bu çalıştırmadan sonra olur. Ardından yükseliş eğilimi devam ediyor.”

ftm
ünlü kripto analisti cardano i̇çin uyardı ve bu i̇ki ethereum rakibi ayı sinyalleri veriyor 5

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap