Ünlü Kripto Analisti Bitcoin ve Ethereum’u İnceliyor, ETH’nin BTC Karşısında Büyük Potansiyeli Olduğunu Söylüyor!

Ünlü Kripto Analisti Bitcoin ve Ethereum’u İnceliyor, ETH’nin BTC Karşısında Büyük Potansiyeli Olduğunu Söylüyor!
0

Kripto analisti Justin Bennett’e göre traderlar, Ethereum’un (ETH) yakın gelecekte Bitcoin (BTC) karşısında önemli bir seviyeyi geçip geçemeyeceğini görmek için izlemeli.

bitcoin
ünlü kripto analisti bitcoin ve ethereum'u i̇nceliyor, eth'nin btc karşısında büyük potansiyeli olduğunu söylüyor! 2

Bennett, 10.200 YouTube abonesine, son trend çizgilerinin Ethereum’un önümüzdeki birkaç ay içinde BTC’yi geride bırakmaya başlaması için 0.073 Bitcoin’in (3.193.68 $) üzerine çıkması gerektiğini gösterdiğini söyledi.

“O zamana kadar, ETH/BTC grafiği şu anda gerçekten yan modda.”

Öte yandan, Bennett’e göre, ETH 0,065555 BTC’nin (2.867.97 $) altında kapanırsa, muhtemelen 0.063 BTC’ye (2756.19 $) kadar düşebilir.

Bitcoin, yazı yazılırken 41.549.43 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde yaklaşık %16 arttı.

ETH’nin USD fiyatı açısından analist, Ethereum’un en son Kasım ayı başlarında fiyatta daha yüksek bir artış yaptığını belirtiyor. Kasım sonu/Aralık başından beri ETH daha düşük seviyelere çıkıyor.

Bennett, Ethereum’un Mart ayında patlak vermesi durumunda vuracağı bir sonraki kilit alanın 3.200 dolar olduğunu belirtiyor.

“Son birkaç ayda daha düşük seviyeler gördük. Bu piyasayı bu ay potansiyel olarak 3.600$’a gerçekten yükseltmek için ilk yüksek seviyeyi alacak.”

Ethereum, bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden %14’dan fazla artışla 2.735,56 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı şu anda 0.067110 BTC değerinde.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap