Ünlü Analist, Bitcoin için Yeni Yılın En Yüksek Seviyesini Açıkladı

Ünlü Analist, Bitcoin için Yeni Yılın En Yüksek Seviyesini Açıkladı

Bu yılın ilk dönemlerinde kripto sektörünün derinlemesine analizini yapan bir uzman, 2023’te Bitcoin‘in (BTC) tarihi bir zirveye ulaşarak sert bir yükseliş yapabileceğini öne sürüyor.

Analist DonAlt, Bitcoin’in beklenmedik bir yükseliş gösterebileceğini ve bu süreçte birçok yatırımcının geride kalabileceğini dile getirdi.

“Eğer bu direnci kırıp yukarı doğru bir hareket görürsek, 36.000 dolarlık bir hedefi gözetiyor olabiliriz… Mevcut verilere bakarsak, hem yükselme hem de düşme potansiyelimiz var. Ancak genel atmosferin değişmesi durumunda, yükseliş için yeterli gerekçemizin olduğunu düşünüyorum…
Eğer fiyatlar hızla artarsa, 30.000 dolar seviyelerinde uygun bir giriş yapamayabilirim. Bu sebeple, olası bir fırsatı kaçırmamak adına önceden bir hamle yapmayı planlıyorum.
En kötü ihtimalle, belirlediğim limitler dışında hareket ederse, minimal bir zararla çıkıp 19.000-20.000 dolar aralığından tekrar satın alma şansım olabilir.”

DonAlt, X sosyal medya platformunda 505.300 takipçiyle paylaştığı bir gönderide, Bitcoin‘in fiyat hareketinin aylardır düşüş eğiliminde olmasına rağmen son zamanlarda olumlu bir ivme kazandığını belirtiyor.

“Uzun bir süre sonra ilk defa olumlu bir fiyat hareketi gözlemledik. Ancak, bu ivmeyi korumamız ve yükselişe geçmemiz gerekiyor. Aksi taktirde hüsrana uğrayacağız.”

bitcoin 4
Kaynak: DonAlt/X

Yazı an itibarıyla Bitcoin‘in değeri 26.519 dolar seviyesinde.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.