Ünlü Analist 40.000 Üzerindeki Güçlü Ralliden Sonra Bitcoin’i İnceliyor!

Ünlü Analist 40.000 Üzerindeki Güçlü Ralliden Sonra Bitcoin’i İnceliyor!
0

Tecrübeli analist Peter Brandt, BTC’nin gerçekten dibe vurup vurmadığını belirlemek için 40.000 doların üzerindeki güçlü rallisinin ardından Bitcoin’in durumuna bakıyor.

Brandt, 619.800 Twitter takipçisine, önde gelen kripto para birimi için sırada ne olduğunu ölçmek için Bitcoin’deki alım-satım duyarlılığına baktığını söyledi.

“Nasıl lazer gözlerin Nisan zirvesini belirlemesi ve 100.000 dolarlık yaygın konuşmanın Kasım zirvesini belirlemesi gibi, havlu atan boğalar ve 20.000 dolar tahmini Ocak’ın dip seviyesini belirledi.”

 bitcoin
ünlü analist 40.000 üzerindeki güçlü ralliden sonra bitcoin'i i̇nceliyor! 2

Geçen yıl, kripto topluluğunun üyelerinin, Bitcoin’in 100.000 dolara yükselişini neşelendirmek için sosyal medya profil fotoğraflarında lazer göz kullandığı lazer göz trendi ortaya çıktı. Brandt’a göre, hareket Bitcoin’in zirvesini işaret etti.

Brandt, lazer göz takanlardan bazılarının şimdi 30.000 doların altında bir hareket öngördüğünü söylüyor. Tecrübeli analiste göre, duygudaki aşırı değişim, BTC’nin dibe vurmaya yakın olduğunu gösterebilir.

Brandt, duyarlılıktaki değişikliği potansiyel bir dip sinyali olarak değerlendirirken, tüccar BTC’nin henüz trendin tersine dönmesi için zemin hazırlayabilecek teknik bir dip oluşturmadığını söylüyor.

“Kasım 2015, Nisan 2019, Ekim 2020 ve hatta Temmuz 2021’de olduğu gibi geleneksel bir alt yapı satın alma sinyali koymadı, bu nedenle klasik grafik terimleriyle tanınabilir bir grafik kurulumu yapıp yapmadığımızı zaman gösterecek.

Tamamlanmış bir tanınabilir örüntü, dipte olma ihtimalini büyük ölçüde artırır. 10 Kasım’daki [bu] kanal tamamlanırsa, dip olma ihtimali artar, ancak bir kanal [a] diyagonal formasyondur, BTC’nin [a] geçmişi [a] olduğu için ideal değildir. net yatay dip desenleri ve net bir dip henüz oluşmadı.”

Brandt, grafiğinde Bitcoin’i Kasım ayından bu yana düşüş trendinde tutan azalan kanala atıfta bulunuyor. Analist, BTC kanaldan ayrılırken Bitcoin için dibi aramanın yeterli olmayabileceğinin altını çiziyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap