Uniswap Yatırımcıları, UNI’nin Deneyimlemek Üzere Olabileceğini Bilmelidir…

Uniswap Yatırımcıları, UNI’nin Deneyimlemek Üzere Olabileceğini Bilmelidir…
0

Uniswap’ın yerel kripto UNI’sini Aralık 2020’de, Mayıs 2021’e kadar güçlü bir ralliye başlamadan hemen önce satın aldığınızı hayal edin. Böyle bir şans, en son kripto piyasası çöküşü sayesinde bir kez daha kendini gösterdi.

UNI kısa süre önce 14 Haziran’da 3,35$’a kadar düştü ve Aralık 2020’de daha önce test ettiği fiyat seviyelerine yükseldi. Bu, UNI’nin 2021’in ilk yarısında güçlü bir ralliye başlamadan önce işlem yaptığı fiyat seviyesiyle aynı. Uniswap güçlü büyümeden yararlandı Bu dönemde ve en merkezi olmayan borsalardan biri haline geldi.

Uniswap Başka Bir Güçlü Koşuyu Başarabilir mi?

Uniswap, 2020’den bu yana fayda ve ticaret hacimleri açısından önemli bir büyüme yaşadı. Basın zamanında toplam kilitli toplam değeri 3,28 milyar dolar ve günlük işlem hacmi 2,77 milyar dolar. Bu tür bir büyüme, UNI’nin uzun vadede güvenebileceğiniz güçlü temellere sahip olduğu anlamına gelir.

uniswap
uniswap yatırımcıları, uni'nin deneyimlemek üzere olabileceğini bilmelidir… 4

UNI’nin mevcut fiyat hareketi, Uniswap’ın performansından ziyade genel kripto piyasası koşullarının bir yansımasıdır. Bu nedenle mevcut fiyat düşüşü, yatırımcıların indirimli fiyatlarla giriş yapmaları için bir fırsattır. UNI, en son dip seviyesinden yaklaşık %8’lik bir artışın ardından, basın zamanında 3.90$’dan işlem gördü.

uniswap
uniswap yatırımcıları, uni'nin deneyimlemek üzere olabileceğini bilmelidir… 5

UNI’nin hafif yükselişi, aşırı satım bölgesine düştükten sonra MFI tarafından belirtildiği gibi önemli birikimle desteklendi. DMI’nın -DI göstergesi son iki günde hafif bir düşüş kaydederek satış baskısının azaldığını gösteriyor.

UNI’nin aşırı satım doğası, fiyatın biraz daha yukarı yönlü deneyimlemek üzere olabileceğini gösteriyor. Zincir üstü ölçümleri benzer gözlemleri vurgular. Örneğin, piyasa değeri metriği 13 Haziran’da 2,5 milyar dolar civarında dibe vurdu.

uniswap
uniswap yatırımcıları, uni'nin deneyimlemek üzere olabileceğini bilmelidir… 6

UNI’nin günlük aktif adreslerinin sayısı da fiyatlar düştükçe arttı, bu da sağlıklı birikimi gösteriyor. Günlük aktif adres metriği, 8 Haziran’daki 462 adresten 15 Haziran’a kadar 993 günlük aktif adrese yükseldi. UNI’nin ağ büyüme metriği 5 Haziran’da 145’te dibe vurdu ve 15 Haziran’da 340’a yükseldi.

Uniswap, UNI’nin uzun süredir devam eden olumsuz yönüne rağmen güçlü büyümesini sürdürüyor. Fiyat düşüşü, yatırımcılara sağlıklı bir indirimle ortalama alma fırsatı sunuyor. Bununla birlikte, fiyatın gelecekte daha fazla düşüş yaşama olasılığı hala var.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap