Uniswap (UNI) Yine 6 Doların Üzerine Çıktı, Bu Hafta 7 Dolara Yükselebilir mi?

Uniswap (UNI) Yine 6 Doların Üzerine Çıktı, Bu Hafta 7 Dolara Yükselebilir mi?

Uniswap (UNI), fiyat çizelgelerinin aşağı yönlü bir grafik deseni formu göstermesi ve ardından fiyatın ardından geçen hafta fiyatlarda kötü bir düşüş gördü. Bu düşüş, UNI’nin beş gün içinde 7 dolardan 5.5 dolara çıktığını gördü. Ancak, 5,5 doların en düşük seviyesine yakın tepki etkileyiciydi.

Diğer yandan Uniswap, Polychain Capital liderliğindeki B Serisi finansman turunda 165 milyon dolar topladığını duyurdu. Öte yandan, uzun vadeli yatırımcılar da son iki ayda azalan TVL’den endişe duyabilir.

Uniswap, Yükselen Kama Kırılmasının Ardından 6 Doların Üzerine Çıktı

uniswap
uniswap (uni) yine 6 doların üzerine çıktı, bu hafta 7 dolara yükselebilir mi? 3

Eylül ayının sonlarında UNI, grafiklerde yükselen bir kama deseni (beyaz) yaptı. 7$ direnç bölgesinin yakınında fiyat bir ret gördü ve hızla 6.75$ yatay seviyesinin altına düştü. Bu bacak aşağı doğru, formasyonun en düşük seviyesi olan 5,55 doların altında bir kapanış görmedi.

Bunun yerine, fiyat 5,4 dolara düştü ancak hızlı bir şekilde 5,5 doların üzerine çıktı ve tekrar 6 doların üzerine çıktı. Bu, 5.5$ bölgesi civarında bir miktar satın alma baskısı ve güçlü talep önerdi.

Sarı renkle, UNI için 5,2 ABD Doları ile 7,2 ABD Doları arasında bir aralık çizildi. Bu aralığın orta noktası 6,2 dolara oturdu ve son haftalarda hem destek hem de direnç görevi gördü. Yazım sırasında, boğaların fiyatları yukarı çekmesi önemli bir dirençti.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) henüz nötr 50’nin üzerine çıkmadı. Bununla birlikte, fiyat son düşük seviyenin üzerine çıkmayı başardığı için 12 saatlik piyasa yapısı yükselişe geçti. Ayrıca, 6 dolarlık bölge fiyat için bir yükseliş kırıcıydı. Bu nedenle, UNI’nin 6 dolardan 6.6 dolara çıkması muhtemel görünüyordu.

6,6 dolarda, daha düşük bir zaman diliminden aşağı yönlü bir sipariş bloğu oturdu. Ayrıca 6.47 dolarlık kısa vadeli kilit seviyesinin yakınındaydı. Bu nedenle, Uniswap’ın 6 ile 6,6 dolar arasında bir aralık oluşturması muhtemeldi.

uniswap
uniswap (uni) yine 6 doların üzerine çıktı, bu hafta 7 dolara yükselebilir mi? 4

Ağustos ortasından beri fiyatlar düşüyor. Eylül ve Ekim, 6,6-7 dolarlık bölgenin güçlü bir direnç bölgesi olarak hizmet ettiğini gördü. Bu aylarda, borsalardaki arz istikrarlı bir şekilde artıyor.

Genel olarak, madeni paralar satmak için veya piyasa katılımcılarının türev alım satım işlemlerine dahil olması için borsalara taşınır. Bu nedenle artan arz, er ya da geç Uniswap için bir satış dalgasının doğabileceği anlamına geliyordu. Günlük aktif adres sayısı da yükseliş eğiliminde değildi ve aslında geçen hafta düşüş yaşadı.

6 doların üzerindeki hareket boğalar için cesaret vericiydi, ancak güçlü bir rallinin takip edilmesi gerekmiyor. 6,6 dolar ve 7 dolar seviyelerinin alıcılara sert bir muhalefet oluşturması muhtemeldi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.