Uniswap, Litecoin, NEAR Fiyat Analizi: 17 Ocak Pazartesi

Uniswap, Litecoin, NEAR Fiyat Analizi: 17 Ocak Pazartesi
0

Daha geniş hissi dönüştürmek boğalar için hala bir rüya senaryosu olsa da, Uniswap, Litecoin ve NEAR’ın kısa vadeli teknik göstergeleri hafif bir satın alma eğilimini parlattı.

Uniswap, acil tedarik bölgesinden geri çekilirken Litecoin 20/50/200 SMA’sının üzerine çıktı. NEAR, 15 Ocak’ta yaşam boyu dönüm noktasına ulaşmayı başardı ve RSI’sı ile bir yükseliş ayrışması oluşturdu. Bununla birlikte, üstünlüğünü sürdürmek için hala yeterli hacme ihtiyacı vardı.

Uniswap (UNI) Analiz

analiz
uniswap, litecoin, near fiyat analizi: 17 ocak pazartesi 4

19,89 $ işareti güçlü bir direnç gösterdikten sonra, yükselen kama Kontrol Noktasını (kırmızı) birçok kez test etmek için bozuldu. 5 Ocak’taki satışlar, 8 Ocak’ta üç haftanın en düşük seviyesine kadar %26’nın üzerinde bir geri çekilmeyi harekete geçiren saran bir kırmızı mum çubuğu gördü.  

Sonuç olarak, Kontrol Noktasının (kırmızı) altına düştü ve 4 saatlik grafiğinde aşağı kanal (beyaz) olarak işaretlendi. Geçen hafta, alt 4 saatlik grafiğinde çift dipli bir model gördü. Sonuç olarak, patladı ama yine 18 dolarlık arz bölgesinden geri döndü.

Şimdi, daha fazla gerilemeyi önlemek için boğalar, 20/200  SMA geçişinin yakınında 16,6 dolar seviyesini savunmak zorunda kaldı. 

Basın zamanında, alt fiyat 16.77 dolardan işlem gördü. RSI, orta hatta dik bir düşüş yaşamadan önce 16 Ocak’ta 77.9 ile rekorunu kırdı. Bir trende girmeden önce orta çizgiyi yeniden test etmeye karar verdi.

Litecoin (LTC) Analiz

analiz
uniswap, litecoin, near fiyat analizi: 17 ocak pazartesi 5

LTC, bir üst kanala geri dönmeyi başardı ve salınım aralığını 167 ile 143 dolar arasında geri aldı. Altcoin, basım saatine kadar (10 Ocak’taki beş ayın en düşük seviyesinden) %25,7’lik bir yatırım getirisi gördü. Bu arada, boğalar hayati 143 dolarlık direnci destek olarak çevirmeyi başardı.

Bu sıçramayla, LTC kendisini  20/50/200 SMA’nın üzerinde buldu. Basın zamanında, LTC 150.4 dolardan işlem gördü. 

RSI, son beş gün içinde üçüncü kez aşırı alım bölgesini test etmeye başladı. Tek taraflı bir yükseliş tercihi parladı. Ayrıca, DMI yükseliş gücünü yeniden teyit etti. Ancak ADX, alt için zayıf bir yön eğilimi gösterdi.

Near Protocol (NEAR) Analiz

analiz
uniswap, litecoin, near fiyat analizi: 17 ocak pazartesi 6

RSI’da ters bir baş ve omuzdan sonra NEAR, 4 saatlik grafiğinde bir yükseliş bayrağı ve direği oluşturarak üstel kazançlar kaydetti. ATH’sini 15 Ocak’ta 20.597 $’a çıkarmak için (20 Aralık’ın en düşük seviyesinden) istisnai bir %147,57 yatırım getirisi gördü.

Aşağı kanal (beyaz) salınımı 13,2 dolarlık destekte durduğunda, NEAR desenli bir kırılma gördü ve fiyat keşfine girdi.

Basın zamanında, alt 17.82 dolardan işlem gördü. RSI bir aşağı kanal oluşturdu ve  orta çizgide yavaşlıyor gibiydi. Yine de hafif bir yükseliş eğilimi göstermeyi başardı. Ayrıca, fiyatla birlikte gizli bir yükseliş ayrışması (sarı trend çizgisi) olarak işaretlendi. Bununla birlikte, Hacim Osilatörünün  daha düşük zirveler işaret ettiğini ve zayıf bir yükseliş rallisine işaret ettiğini  not etmek çok önemli hale geliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap