Uniswap: İşte UNI’nin 13 $’da Duran Toparlanmasının Arkasındaki Neden!

Uniswap: İşte UNI’nin 13 $’da Duran Toparlanmasının Arkasındaki Neden!
0

Ayılar fiyatları 8,22 doların altına çekmeye çalıştığından ve talep eksikliği bariz olduğundan, Uniswap amansız bir düşüş eğilimindeydi. Düşüş eğilimi, baskı sırasında iki seviyeye bağlıydı. Borsa en büyük merkezi olmayan borsalardan biri olmasına rağmen, tokeni son aylarda grafiklerde zor zamanlar geçirdi.

Uniswap 3 Günlük Grafik

unıswap
uniswap: i̇şte uni'nin 13 $'da duran toparlanmasının arkasındaki neden! 3

UNI’nin devam ettiği düşüş trendinin ciddiyetini anlamak için 3 günlük grafik kullanıldı. Madeni para, Mayıs ayında 45 dolardan yüksek bir seviye oluşturdu ancak o zamandan beri daha yüksek bir seviyeye ulaşamadı. Ayrıca, Ağustos ayındaki rallinin ardından tokenin fiyatı bir kez daha grafiklerde düşmeye başladı. 30 dolar seviyesi ihlal edilmeyi reddetti.

Geçtiğimiz birkaç ayda, fiyat, bir düşüş eğiliminin özelliği olan bir dizi daha düşük en yüksek ve daha düşük en düşük seviyeyi kaydetmeye devam etti.

Fibonacci uzatma seviyeleri (sarı), UNI’nin 31.41$’dan 13.18$’a düşmesine dayalı olarak çizildi ve güneye doğru bu hareketin %27,2’lik bir uzantısını 8.22$’dan verdi. Bu arada, 8,2 dolar geçen ay bir miktar talebin görüldüğü bir yer oldu.

Bununla birlikte, sıçrama 13 doları geçemedi ve piyasa yapısı düşüşe devam etti.

Gerekçe

unıswap
uniswap: i̇şte uni'nin 13 $'da duran toparlanmasının arkasındaki neden! 4

3 günlük RSI, Ekim ayının sonundan bu yana nötr 50 çizgisinin altında. Burnunu yukarı kaldırmaya çalıştı ancak fiyat 12.49 dolardan reddedildiği için yapamadı. Chaikin Para Akışı da güçlü satış baskısını göstermek için -0.05 işaretinin altındaydı.

OBV geçen ay keskin bir sıçrama gördü, ancak OBV bile neredeyse bir yıldır düşüş trendinde.

Çözüm

Boğalar için, Uniswap’ın düşüş piyasası yapısını kırması için 13 doları aşması gerekecek. Öte yandan, ayılar fiyatı psikolojik 10$ seviyesinin altına ve aynı zamanda 8.2$’ın altına çekmeye çalışacaklar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap