Uniswap Düşüyor Olabilir, Ancak Bu Metrik Yeni Bir ATH’ye Ulaşıyor!

Uniswap Düşüyor Olabilir, Ancak Bu Metrik Yeni Bir ATH’ye Ulaşıyor!
0

Uniswap, sadece üç ay içinde Polygon’un pazar payının neredeyse yarısını ele geçiren protokolüyle övünmüş olabilir, ancak bu, UNI jetonunun kırmızı bölgede olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

UNI-ted cephesinden uzak

Basın zamanında, UNI geçen gün %4,89 ve geçen hafta %7,01 düştükten sonra 8,45 dolardan işlem görüyordu. Buna ek olarak, borsalardaki UNI arzı yayınlandığı sırada arttı ve yaklaşık Nisan ortasından beri artıyor. Bu, UNI’nin fiyatının neden aynı zaman diliminde düştüğünü açıklamaya yardımcı olabilir.

uniswap
uniswap düşüyor olabilir, ancak bu metrik yeni bir ath'ye ulaşıyor! 5

Öte yandan, riskten kaçınan yatırımcılar için iyi bir haberimiz var. Bollinger Bantları göstergesine göre, bantlar birbirine yaklaşıyor ve bu da daha az hareketlilik ancak yakın gelecekte olası bir kopuşa işaret ediyor. Bununla birlikte, en son kırmızı mum alt bandı kırarak varlığın aşırı satılmış olarak değerlendirilebileceğini gösteriyor. Bu, bazı tüccarların düşüşü satın almasına neden olabilir.

uniswap
uniswap düşüyor olabilir, ancak bu metrik yeni bir ath'ye ulaşıyor! 6

Yatırımcıların şu anda izlemesi gereken şeylerden biri, UNI balinalarının 21 Nisan’dan bu yana nasıl 1 milyon doların üzerinde işlem yaptığıdır. UNI’nin fiyatının basın zamanında biraz toparlandığını düşünürsek, balinaların birikip birikmediğini veya kâr elde edip etmediğini görmek için beklemeye ve izlemeye değer.

uniswap
uniswap düşüyor olabilir, ancak bu metrik yeni bir ath'ye ulaşıyor! 7

Bununla birlikte, kesinlikle olumlu olan bir işaret, Uniswap için geliştirme faaliyetinin bu yılın Ocak ayının ortasından bu yana keskin bir şekilde artmasıdır. Buna ek olarak, April projenin geliştirme faaliyeti açısından tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığını gördü. Bu, UNI’nin düşen fiyatına rağmen, geliştiricilerin, gün geçtikçe yükselen projeye olan inancının sabit olduğunu gösteriyor.

uniswap
uniswap düşüyor olabilir, ancak bu metrik yeni bir ath'ye ulaşıyor! 8

UNI’nin borsalara girmesiyle, yatırımcılar, borsalara yaklaşık 5,3 milyar dolar çıkarken 3,9 milyar dolara yaklaşan Ethereum [ETH] ile bunun tam tersinin gerçekleştiğini öğrenince şaşırabilirler. Bu, yaklaşık 1,4 milyar dolarlık net akışa yol açtı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap