UNI: İşte Uniswap’ı Gerçekten Kurtarabilecek Şeyler!

UNI: İşte Uniswap’ı Gerçekten Kurtarabilecek Şeyler!
0

Web3’ün sunduğu kripto para birimleri, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ve diğer benzer fırsatlar, Uniswap’ın topluluktaki hakimiyetini güçlendirmesine yardımcı oluyor. Bazı yatırımcılar kayıplarının yasını tutarken, diğerleri UNI’nin ölçütlerine bakmaktan memnun. 

Uniswap Hayal Kırıklığına Uğratmadı

UNI, piyasanın geri kalanı gibi, 11 Nisan’da %9,21’lik bir düşüş kaydetti. Böylece bir haftada %24,83 kaybetmektedir. Madeni para şimdi Mart ayının tüm %44.83 kazançlarını geçersiz kılmaktan sadece %9 uzakta. Bu, UNI’yi 8,42 dolardan geri bırakacaktır. 

uniswap
uni: i̇şte uniswap'ı gerçekten kurtarabilecek şeyler! 4

Fiyat göstergeleri düşüş sinyali verirken, UNI’nin ekosistem gelişmeleri biraz yükseliş yönünde. UNI, Uniswap’ın Uniswap Labs Ventures’ın başlatıldığını duyurmasının ardından fiyatlarda %5’lik bir artış kaydetti.

Girişim fonu, altyapıdan geliştirici araçlarına ve tüketiciye yönelik uygulamalara odaklanarak farklı geliştirme aşamalarındaki projelere yatırım yapacak. Lansmanda belirtildiği gibi, Uniswap Labs Ventures halihazırda 11 şirkete yatırım yaptı ve gelecekte MakerDAO, Aave, Compound ve Ethereum Name Service protokollerinin yönetişim sistemlerine katılmayı planlıyor.

Web3’ün bu yılki büyümesi olağanüstü oldu. Bunu düşünün FTX, girişim fonu Bain Capital’i başlattı. Ayrıca 650 milyon dolarlık bir kripto fonu kurdu. Fintech platformu Cake DeFi ise 100 milyon dolarlık bir yatırım fonu başlattı. Bütün bunlar Web3’ün hızla geliştiğini gösteriyor.

Özellikle, UNI durumunda, fon, yatırımcıların karlarını artırmada önemli bir rol oynayacaktır.

Şu anda UNI’yi on-chain’de tutan 287.86k adresin sadece %22,79’u piyasada kar gözlemliyor. Geri kalan %77’lik kısım ise üç aydan fazla bir süredir kâr elde etmek için mücadele ediyor ve bunun yakında değişip değişmeyeceği belli değil.

uniswap
uni: i̇şte uniswap'ı gerçekten kurtarabilecek şeyler! 5

Altcoin, Bitcoin ile yüksek (0,95) korelasyonu sayesinde kral paranın desteğine sahiptir. BTC’nin kendisi şu anda 40 bin dolar civarında mücadele ediyor olsa da, talebin yeniden canlanması BTC’nin kritik direncini 44 bin dolarda hedeflediğini görecek. Bu da UNI’yi 8,4 dolarlık desteğini kaybetmekten kurtaracak.

uniswap
uni: i̇şte uniswap'ı gerçekten kurtarabilecek şeyler! 6

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap