Üç Günde 18,9 Milyon Dolarlık AAVE Satıldı; Fiyat Beklentinin Tersi mi Gitti!

Üç Günde 18,9 Milyon Dolarlık AAVE Satıldı; Fiyat Beklentinin Tersi mi Gitti!
0

Kripto piyasası, düşüş darbesinden kurtulmak için çok çalışıyor. Ancak düşüş, yatırımcılar arasında öyle bir korku yarattı ki, deneyimli kripto sahipleri bile ilk kayıp belirtisinde kaçıyor.

AAVE Bir Darbe Alabilir mi?

AAVE, çöküşten bu yana %38.33 toparlandı, ancak 28 Mayıs’ın son 72 saatinde eğilim tersine döndü ve altcoin tekrar %13.42 düştü.

Bu, token’ı bir ay içinde ikinci kez 100 doların altına düşürdü. 94 dolardan işlem gören token, bu ay üçüncü kez 112 dolarlık direncini desteğe çeviremedi.

aave
üç günde 18,9 milyon dolarlık aave satıldı; fiyat beklentinin tersi mi gitti! 4

Sonuç olarak bu, piyasada paniği tetikledi ve yatırımcılar, borsalara yaklaşık 19 milyon dolar değerinde 200 bin AAVE’yi geri bıraktı.

aave
üç günde 18,9 milyon dolarlık aave satıldı; fiyat beklentinin tersi mi gitti! 5

Ve bunlar da normal traderlar değildi, çünkü satış modeli, AAVE’nin başka bir zararı önlemek için varlıklarını hareket ettiren sadık uzun vadeli sahiplerinin önemli bir katkısını gösterdi.

85 milyon günden fazla tüketen 25 Mayıs satışı, 11 ve 12 Mayıs’ta AAVE LTH sahiplerinin 48 saat içinde 220 milyon günden fazla tükettiği için yalnızca bu aydaki üçüncü olay oldu.

aave
üç günde 18,9 milyon dolarlık aave satıldı; fiyat beklentinin tersi mi gitti! 6

Ancak, yatırımcıların hiçbiri, fiyatı 261 $’dan 94 $’a düşüren Nisan ve Mayıs olaylarına rağmen piyasadan çıkmadığı için, gözlemlenen olumlu bir doğrulama, yatırımcıların ağdaki varlığı şeklindeydi.

Aslında, bu süre zarfında token, mevcut yatırımcı ekleme oranının neredeyse iki katı olan 2 binden fazla yatırımcının ağa geldiğini kaydetti.

Bu nedenle, kötüleşen piyasa koşullarına rağmen, token ilk toparlanma belirtilerini gösteriyor ve AAVE’nin bunu uzak tutması koşuluyla umut verici görünüyorlar.

AAVE, Nisan ayının başından bu yana düşüş sinyalleri kaydettikten sonra, 28 Mayıs’ın başlarında grafiklerde ilk yeşil yeşil çubuğunu kaydetti.

Yükseliş henüz güç kazanmamış olsa da, token birkaç yeşil mum daha tutabilirse, bunu yapmanın eşiğinde.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap