Tüccar Jason Pizzino’ya Göre Mevcut Bitcoin ve Kripto Boğa Piyasası Ne Zaman Bitecek?

Tüccar Jason Pizzino’ya Göre Mevcut Bitcoin ve Kripto Boğa Piyasası Ne Zaman Bitecek?
0

Dijital varlık analisti Jason Pizzino, Bitcoin için mevcut boğa döngüsünün ve kripto pazarlarının geri kalanının sona ereceğini düşündüğünde ortaya çıkıyor.

Pizzino, 217.000 YouTube abonesine Bitcoin hakimiyetinin ve piyasa duyarlılığının bir boğa aşamasının ne zaman sona ereceğini tahmin etmede önemli faktörler olduğunu söylüyor. Bitcoin hakimiyeti, Bitcoin’in değerini diğer tüm kripto varlıklarının piyasa değerine göre izler.

Kripto analistine göre, tarihe dayalı olarak, bir boğa piyasası sırasında Bitcoin’e para akıyor ve böylece Bitcoin’in kripto para piyasasındaki pazar payını artırıyor.

bitcoin ethereum boga yukselis 1024x576 1
tüccar jason pizzino'ya göre mevcut bitcoin ve kripto boğa piyasası ne zaman bitecek? 2

Pizzino ayrıca, kripto piyasasının şu anda altcoinler bu döngüde son kez ralli yapmadan önce pazar payını artıran Bitcoin’in son aşamalarından birinde olabileceğini söylüyor.

“Yani şu anda tarihe benzer bir şeyi tekrarlıyorsak, belki de Bitcoin’in bu son aşamalarından birinde, para tekrar alt’lara akmadan önce bir miktar hakimiyet yeniden kazanıyoruz. Ve insanlar paraları yükselirken o son bir öfori ve adrenalin darbesi alırlar.

Peki Bitcoin ve kripto para birimi boğa piyasasının ne zaman sona ereceğini anlamak için bundan ne çıkarabiliriz? Pekala, burada baktığımız asıl şey, bu dönüm noktalarını ne zaman elde ettiğimizdir – piyasa yavaşlamaya başladığında ve sonra diğer yöne geri döndüğünde.

Bu, paranın Bitcoin’e geri aktığı ve daha sonra görebileceğiniz gibi daha kısa bir süre için alts’a geri döndüğü zamandır çünkü insanlar ‘Pekala, belki de alt’ların tekrar oynama zamanı geldi.’ Ancak bu durumda daha yüksek bir taban elde ediyor ve sonra Bitcoin’e geri dönüyor. Yani alt parti bitmiş gibi görünüyor.

Ve şu anda bir nevi bunu alıyoruz. Böylece iki dip noktamız olduğunu görebiliyoruz – burada küçük bir çift dip ve para Bitcoin’e akıyor, ancak bu süre içinde hala bazı eski paralar patlıyor. Sadece tüm alana yayılmadı.

Pizzino, olumlu haberlerin fiyatları zar zor yükseltmesinin, piyasanın düşüşe geçtiğinin bir göstergesi olduğunu söylüyor.

“Şu anda, Bitcoin’in yaşadığı şey bu çünkü pek çok kötü haber onu gerçekten çok kötü etkilemiyor. Hala daha düşük seviyelere ulaşıyoruz ve piyasa yükselmeye devam ediyor ve diğer taraftan iyi haber hala piyasayı yukarı itiyor.

Ayı piyasasına girersek, tam tersi olacak. İyi haber sadece piyasayı ayakta tutacak. Aslında çok fazla yukarı çekmeyecek ve kötü haberler piyasayı daha da fazla boşaltmaya devam edecek.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap