Tüccar, 2 Düşük Kapasiteli Altcoin’in Toplanmaya Hazır Olduğunu Söyledi!

Tüccar, 2 Düşük Kapasiteli Altcoin’in Toplanmaya Hazır Olduğunu Söyledi!
0

Geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ve iki altcoin hakkında görüşlerini sunarken yaklaşmakta olan bir Bitcoin rallisi öngörüyor.

Tüccar Capo, 187.500 Twitter takipçisine Bitcoin’in (BTC) muhtemelen yerel bir dip bastığını ve şimdi bir ralliyi ateşlemeye hazırlandığını söylüyor.

“Elliot Wave sayımı için fitili görmezden geliyorum, bu yüzden bu basit bir dürtü + ABC düzeltmesidir. Buna dayanarak, ısı haritaları ve fonlar… tek yol yukarı.”

image 3 1024x565 1
Kaynak: Capo/Twitter

Tüccar, dalgalar halinde ortaya çıkan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisini kullanıyor. Teoriye göre, varlık, ABC düzeltme hareketini tamamladıktan sonra trendini sürdürmeye hazırdır.

Capo, piyasadaki likidite derinliğini belirlemek için ısı haritası aracına da bakıyor. Kripto strateji uzmanına göre, ısı haritası Bitcoin alıcılarının kral kriptoya atlamak için istekli olduğunu gösteriyor.

“Sadece bazı ısı haritalarına bakarak, işlerin ne kadar iyi göründüğünü anlayabilirsiniz. Talep çok güçlü ve çok az arz. Yakında 70.000 $ ve bu yıl 100.000 $ + bekliyorum. ”

image 3 1024x385 1
Kaynak: Capo/Twitter

Capo, Ethereum’a bakıldığında, tüm zamanların en yüksek seviyesine giden yolda Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı yolunu çiziyor.

“ BTC maxinin görmek istemediği şey.”

image 2 1024x369 1
Kaynak: Capo/Twitter

Kripto stratejisti, işletmelerin sabit paralar ve ödeme ağları gibi finansal teknoloji ürünleri geliştirmesine olanak tanıyan bir blok zinciri platformu olan Coti (COTI) hakkındaki görüşünü de güncelliyor. Capo, COTI’nin önemli bir direnci desteğe dönüştürdükten sonra “çok yükseliş” göründüğünü söyledi.

“COTI destekten sıçradı (önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi).”

image 1 1024x565 1
Kaynak: Capo/Twitter

Yatırımcının radarındaki son jeton, merkezi olmayan makine öğrenme ağı Fetch.ai (FET).

Capo, FET’in kısa vadede 1 doların üzerine çıkacağını ve şu anki 0,79 dolarlık değerinden en az %26’lık bir potansiyel artışa işaret edeceğini tahmin ediyor.

“FET beklendiği gibi gidiyor.”

image 1024x510 1
Kaynak: Capo/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap