Trust Wallet Token: Aktif Kullanıcı Sayısı Düşerken %12’lik Sıçrama Yaptı!

Trust Wallet Token: Aktif Kullanıcı Sayısı Düşerken %12’lik Sıçrama Yaptı!

Trust Wallet Token (TWT) Ekim’in başında 0,77 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı ve değer kazanmaya devam ediyor. Fakat en son yaşanan değer artışında, fiyatla günlük aktif adresler (DAA) arasındaki farkın büyümesi, yükselişin hızının düşebileceğini işaret ediyor.

Son 24 saat içerisinde, TWT yüzde 12’lik bir artışla en çok değer kazanan kripto paralar arasında yer aldı. Yazı kaleme alındığı anda, yaklaşık 377 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan TWT, 0,90 dolardan alıcı buluyor.

trust 1
TWT balina aktivitesi, sosyal hacim, işlem hacmi ve aktif adresler – 5 Ekim | Kaynak: Santiment

Trust Wallet Token‘ın son dönemdeki değerlenmesi, bir önceki güne kıyasla %1.250’lik bir artışla günlük işlem hacminin yaklaşık 190 milyon dolara ulaşmasını sağladı.

Santiment adlı piyasa analiz platformunun verilerine göre, 29 Ağustos’tan itibaren 100.000 doların üzerinde TWT işlemi gerçekleştirilmedi. Bu durum, sahiplerin bu kripto parayı bireysel saklama yöntemlerine başvurmayabileceğini ve fiyatın volatil bir seyir izleyebileceğini ortaya koyuyor.

Aynı zamanda, Santiment’in bilgilerine göre, 22 Ağustos’tan bu yana Trust Wallet Token‘da aktif cüzdan sayısı tarihi bir düşüklük yaşadı. Basit bir deyişle, yatırımcılar borsalardan TWT satın alıp, hedefledikleri fiyata gelene kadar saklama eğiliminde. Bu işlem hacminin büyük bir kısmı doğrudan borsalar üzerinden gerçekleşiyor.

Analiz platformu, TWT’nin fiyat ve DAA arasındaki farkın yakın zamanda -%109’a gerilediğini belirtiyor. Bu gösterge, tokenın değeri ve aktif adres sayısı arasındaki ilişkiyi gözler önüne seriyor.

trust 2
twt fiyatı daa farklılığı – 5 ekim | kaynak: santiment

Son olarak, DAA’daki bu değişiklik potansiyel bir satış sinyali olabilirken, TWT’nin sosyal medya trafiği son iki gün içerisinde %180’lik bir artış gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.