Tron, VeChain, Sushi Fiyat Analizi: 12 Ocak Çarşamba

Tron, VeChain, Sushi Fiyat Analizi: 12 Ocak Çarşamba
0

Bitcoin’in 4 saatlik RSI’sinin iki hafta içinde ilk kez orta çizginin üzerinde bir kapanış bulması ile Tron ve VeChain tersine dönüş modellerinden çıktı. VeChain hayati 0,076 $ seviyesini geri alırken, Tron ve Sushi kısa vadeli 20-SMA engelini aştı. 

Daha geniş pazar, geçtiğimiz gün yeşil bölgedeydi, ancak daha geniş hissi gerçekten değiştirmek için daha fazla hacimle desteklemesi gerekiyordu.

Tron (TRX) Analiz

analiz
tron, vechain, sushi fiyat analizi: 12 ocak çarşamba 4

Fiyat yatay seyrederken, TRX yaklaşık %20.82 (5 Ocak’tan itibaren) geri çekilirken alıcılar devreye giremedi. Sonuç olarak, altcoin 10 Ocak’ta beş ayın en düşük seviyesini gördü.

BTC’nin geçen gün içindeki %2,49’luk sıçraması, TRX’in alçalan genişleyen bir kama (beyaz) kopuş başlatmasına yol açtı. Bu sıçrama ile alt, 20-SMA’sının (kırmızı) üzerinde bir kapanış buldu .

Boğalar hayati önemdeki 0,064 dolar seviyesindeki desteği geri aldıktan sonra, ani direnç 0.0669 dolar seviyesinde kaldı. Şimdi, OBV’nin TRX’in 0.066 $ işaretini yeniden test etmesi için ani direncinin üzerinde bir kapanışa ihtiyacı vardı.

Basın zamanında, TRX 0.06726 dolardan işlem gördü. RSI nihayet 44 işareti engel dışına kırdı ancak yarım sınırının altında sallandı. MACD çizgileri dengenin altında olmasına rağmen artan satın alma gücünü gösteriyordu.

VeChain (VET) Analiz

analiz
tron, vechain, sushi fiyat analizi: 12 ocak çarşamba 5

Alt, 0.16 $ aylık direncini dürttüğünden beri agresif bir şekilde düştü. Sonuç olarak, son iki ayda (10 Kasım’dan itibaren) %58,78 düşüş gördü.

VET, 24 saatlik %6.05’lik etkileyici bir kazancın ardından 0.076$’lık desteği geri almak için geri döndü. Bu kazanç, MEÖ’nün 35-EMA’sının üzerinde kapanmasına yardımcı oldu ve artan satın alma etkisine işaret etti. Ayrıca, EMA çizgileri arasındaki boşluk azaldıkça VET’nin RSI’si orta çizginin üzerine çıktı.

Ancak, OBV aynı fiyat noktasında önceki seviyelerine ulaşamadı . Bu okuma oldukça zayıf bir yükseliş hareketine işaret ediyor.

Basın zamanında, alt 0,08017 dolardan işlem gördü. Daha geniş satışlardan bu yana, RSI ilk kez yarı çizgiyi geçti. MACD Histogram artan bir satın alma basıncı tasvir. Ama çizgileri hala dengedeydi. 

SushiSwap (SUSHI) Analiz

analiz
tron, vechain, sushi fiyat analizi: 12 ocak çarşamba 6

Simetrik bir üçgen (sarı) oluşturduktan sonra SUSHI, 20 Aralık’ın en düşük seviyesinden %110 rallisine yol açan bir kırılma gördü ve 30 Aralık’ta altı haftanın en yüksek seviyesine ulaşana kadar.

O zamandan beri, 4 saatlik grafiğinde aşağı kanalda (beyaz) geri çekildi ve 20-SMA’yı (kırmızı) desteğinden dirence çevirdi. SUSHI, son 12 gün içinde yaklaşık %34’lük bir geri çekilme kaydetti, ancak %61.8 Fibonacci desteğinin yakınında çok önemli 6.20 dolardan bir geri dönüş gördü.  

Sonuç olarak, 20 SMA’sının üzerinde 24 saatin üzerinde %5’lik bir sıçrama gördü, ancak 50-SMA’dan (gri) bir geri çekilme ile karşı karşıya kaldı. 

Basın zamanında, SUSHI 7,14 dolardan işlem gördü. RSI sadece yarım çizgisinin üzerinde ama canlanma işaretleri umut verici göstermedi. İken DMI  hatları bir boğa geçit üzerinde kapalı, ADX zayıf bir yön eğilim sergilemiştir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap