TRON (TRX) Yeni Bir Dönüm Noktasında; Başarılı Bir Geri Dönüş Başlayabilir mi?

TRON (TRX) Yeni Bir Dönüm Noktasında; Başarılı Bir Geri Dönüş Başlayabilir mi?

Kripto endüstrisi, piyasalar son birkaç gün içinde toparlandıkça 1 trilyon doları geri aldı. Özellikle, yatırımcıların duyarlılığındaki genel değişiklik, Tron (TRX) ekosisteminin etkileyici bir performans kaydetmesinin yolunu açtı.

TRON (TRX)

TRON’un toplam transfer değeri, 5 trilyon doları aştıktan sonra 1 Ağustos’ta yeni bir rekora ulaştı.

Ayrıca 105 milyon yeni hesap ekledi ve blok zincirinde 3,6 milyardan fazla işlem kaydetti.

Tron Scan’den bir tweet’e göre, bu göstergeler Tron’u “stabilcoin piyasa değerine göre en büyük ikinci halka açık zincir ve TVL tarafından en büyük üçüncü halka açık zincir” haline getirdi.

trx
tron (trx) yeni bir dönüm noktasında; başarılı bir geri dönüş başlayabilir mi? 3

Ek olarak, TRON’un TVL’si 11 milyar doları aştı. Basın zamanında, 1 Ağustos’ta hafif bir düşüş yaşadıktan sonra 11.38 milyar dolardı. JustLend DAO, içinde kilitli olan 3.56 milyar dolarla TRON’un TVL’sine hükmetmeye devam ediyor.

Tron’u, 2,14 milyar dolara sahip olan SUN.io izledi.

Ekosistemdeki bir başka güncellemede, SUN kısa süre önce iki yeni akıllı havuz başlattı: 2pool LP havuzu ve USDD-USDT LP havuzu. Lansman sonrasında, 2pool LP havuzunun en yüksek APY’si %392.12’ye, ikincisi için ise %584.2’ye ulaştı.

TRON, ekosisteminin büyümesini başlatmak için iki yeni ortaklık da yayınladı. 20 Temmuz’da TRON, WeFund ile dApp pazarında daha fazla kullanıcı elde etmeye odaklanan bir işbirliğini duyurdu.

Ayrıca TRON’un Tronlink Cüzdanını kullanarak TRON tabanlı ödemeler için daha fazla kullanım senaryosu elde etmesine yardımcı olacak. Mercuryo ile başka bir ortaklık, TRON’da USDC’nin kullanılabilirliğini sağlayacak. Bu, USDC’nin küresel olarak hızlı ve uygun fiyatlı işlemlerinde yardımcı olacaktır.

Tron’un yönetici tokeni TRX, 1 Ağustos’tan bu yana %1,45 düştükten sonra 0,06 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, traderların iyimserliğinde bir yükseliş, TRX’i hafta boyunca %5,62 oranında pompaladı.

TRON’daki hacim, 1 Ağustos’tan bu yana %10’luk bir isabet aldı. Böylece rakam 467,3 milyon dolara indirildi. Ancak, TRON’un aşağı yönlü gidişatı, uzun vadeli yatırımcıları için yeni bir şey değil.

trx
tron (trx) yeni bir dönüm noktasında; başarılı bir geri dönüş başlayabilir mi? 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında