Tron: Son Toparlanmanın Ortasında, TRX Nihayet Direncini Kırmaya Hazır!

Tron: Son Toparlanmanın Ortasında, TRX Nihayet Direncini Kırmaya Hazır!
0

Geçen hafta TRX’in azalan direnç çizgisine doğru yükseldiğini gözlemledik. Güçlü yükselişinin, takip eden günlerde en az %16 düşüş eğilimi göstermeden önce çizgiyi kısa süreliğine aştığı ortaya çıktı. Bununla birlikte, boğalar ivmelerini geri kazandılar ve başka bir yeniden teste doğru gidiyorlar. Şimdi soru şu: Desteği kıracak mı yoksa dezavantajını geri mi kazanacak?

Sağlıklı birikim, geçen hafta TRX’in etkileyici rallisini destekledi ve Cumartesi günü haftayı 0,076 dolardan kapatmadan önce 0,092 dolara kadar yükseltti. O zamandan beri yükselişini sürdürdü ve piyasaya bir miktar yükseliş baskısı geri döndüğü için yazının yazıldığı sırada 0,084 dolardan işlem gördü. Bu, şu anda bir direnç hattı yeniden testine yöneldiği anlamına geliyor.

trx
tron: son toparlanmanın ortasında, trx nihayet direncini kırmaya hazır! 3

RSI, geçen haftaki hafif düşüş eğilimi sırasında düşük satış baskısını teyit ederek nötr bölgesinin hemen üzerine geri döndü. DMI ayrıca yükseliş momentumunda hafif bir artış kaydetti ancak Para Akışı göstergesi bazı çıkışlar olduğunu gösteriyor.

Neden Yeniden Bir Direnç Testinden Sonra TRX Ayıları Ortaya Çıkabilir?

Tron’un piyasa değeri son üç günde önemli bir yükseliş kaydetti ancak zincir üzerinde yükseliş zayıflığı işaretleri artıyor. Ayrıca, MFI’de gözlemlenen çıkışlarla uyumlu görünüyorlar, bu da TRX’in devam eden rallisinin kısa ömürlü olabileceğini gösteriyor. Zincir üstü hacimler son beş günde önemli ölçüde düştü. Bu arada, balinaların elindeki arzın son beş gündür nispeten sabit kaldığı düşünüldüğünde, neredeyse hiç balina faaliyeti olmadı.

trx
tron: son toparlanmanın ortasında, trx nihayet direncini kırmaya hazır! 4

Tron’un zincir üstü ölçümlerine ilişkin gözlemler, güçlü bir ralliyi sürdürmek için yeterli hacim olmayabileceğini gösteriyor. Mevcut yükseliş muhtemelen USDD’nin artık %200 oranında teminat altına alındığının duyurulmasının ardından perakende birikiminin sonucudur. Bu, TRX’i uzun vadede elinde tutmak isteyenlerin birikimini de teşvik etmiş olabilir.

Çözüm

TRX’in fiyat analizi ve zincir içi ölçümleri, mevcut yükselişi hakkında benzer bir sonuca işaret ediyor. Genişletilmiş yukarı yönlü desteği destekleyecek çok fazla güç ve hacim yok. Bu nedenle, direnç çizgisinin yakınında veya yakınında bir geri çekilme beklenebilir. Ancak mutlaka sonucun bu olması gerekmez. Beklenmedik bir büyük kripto piyasası rallisi, gelgitleri boğalar lehine güçlendirebilir. Ağır birikim ve güçlü hacimler böyle bir sonucun temelini oluşturacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap