Tron Fiyat Analizi: USDD Peg’den Uzaklaşırken Tron Günlük %20 Düşüyor!

Tron Fiyat Analizi: USDD Peg’den Uzaklaşırken Tron Günlük %20 Düşüyor!
0

Tron hafta sonu ivmesini kaybetti ve o zamandan beri %40’ın üzerinde düşüş yaşadı. Kripto para birimi şimdi destek bulmakta zorlanıyor.

Temel Destek seviyeleri: 0,050 $, 0,040 $

Temel Direnç seviyeleri: 0,057 $, 0,064 $

USDD, dolara karşı 1:1 sabitini kaybeder kaybetmez korku başladı. O zamandan beri Tron düşüş trendini durduramadı ve bir haftadan kısa bir sürede %40’ın üzerinde düşüş yaşadı. USDD bir doların altında kalmaya devam ettiği sürece, Tron’un açığı kapatmak için büyük satış baskısı yaşaması muhtemel.

Şimdiye kadar fiyat, yükseldiği yerden 0,05 dolar destek seviyesinde rahatlama bulmayı başardı. Direnç 0.057 dolarda ve mevcut temeller göz önüne alındığında, TRX’in eğilimini değiştirmesi pek olası görünmüyor.

tron
tron fiyat analizi: usdd peg'den uzaklaşırken tron günlük %20 düşüyor! 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Muazzam satış baskısı kısa sürede TRX fiyatını düşürdü. Satış hacmi, bu yazının yazıldığı sırada çok yüksek olmaya devam ediyor.

RSI : Günlük RSI 23 noktada aşırı satım koşullarına ulaştı.

MACD : Günlük MACD serbest düşüşte. Mevcut negatif momentum yoğunlaşmaya devam ediyor ve histogram daha düşük dipler yapıyor. Bu çok düşüş olarak yorumlanabilir.

tron
tron fiyat analizi: usdd peg'den uzaklaşırken tron günlük %20 düşüyor! 4

TRX Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Justin Suns’ın USDD’nin aşırı derecede teminat altına alındığına dair gönderilerine rağmen, piyasa bunu doğrulamış görünmüyor. Bu devam ettiği sürece, TRX eğilimi muhtemelen düşüş eğiliminde olacak ve bir sonraki kilit destek 0,040 dolarda bulunacak.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap