TRON, ApeCoin, Decentraland Fiyat Analizi: 10 Mayıs

TRON, ApeCoin, Decentraland Fiyat Analizi: 10 Mayıs
0

Son analizlerde Bitcoin, küresel hisse senedi endekslerinin yanında değer kaybettiğinden, son birkaç gün içinde kripto pazarında yoğun bir satış yaşandı. TRON, geçtiğimiz hafta yükseliş eğilimi gösteren birkaç kripto paradan biriydi, ancak kritik desteğin altına düştü. ApeCoin ve Decentraland, önümüzdeki saatlerde satış veya açığa satış fırsatları sunabilir.

TRON (TRX)

analiz
tron, apecoin, decentraland fiyat analizi: 10 mayıs 4

Saatlik grafikte, TRX son birkaç günde yükseliş trendindeydi ancak 0.089$ direnç seviyesini geçemedi. Aynı zamanda, son üç gün, boğaların fiyatları yükseltmeye çalışmasına rağmen A/D göstergesinin düşmeye başladığını da gördü.

Bu, satıcıların piyasada güçlü olduğunun bir işaretiydi ve son birkaç gün içinde TRX, 0.0722 $ destek seviyesine geri döndü. Müthiş Osilatör de güçlü düşüş momentumu göstermek için sıfır çizgisinin oldukça altındaydı. 0,08-0,082 dolarlık alan (kırmızı kutu) muhtemelen direnç görevi görecek.

ApeCoin (APE) Analiz

analiz
tron, apecoin, decentraland fiyat analizi: 10 mayıs 5

ApeCoin, daha önce yüksek bir seviye olan 14.5$ seviyesinin altına düştükten sonra yaklaşık %40 düştü. APE, Nisan ortasında bu aralığın dışına çıktı, ancak son birkaç gün içinde bu aralığın altına düştü.

Madeni para, grafiklerde RSI ile bir yükseliş ayrışması (beyaz) oluşturdu ve 8 dolardan sıçradı. Bununla birlikte, bunu muhtemelen düşüş eğiliminin devamına işaret etmek için gizli bir düşüş eğilimi izleyecektir. Stokastik RSI ile birlikte düşüş eğilimi gösteren böyle bir farklılık, dikkatli risk yönetimi ile kısa pozisyona girmek için kullanılabilir.

Olumsuz tarafı, 7 $, Fibonacci uzantı seviyelerine dayalı teknik bir hedeftir.

Decentraland (MANA) Analiz

analiz
tron, apecoin, decentraland fiyat analizi: 10 mayıs 6

1.25-1.4$, MANA için uzun vadeli bir talep alanı ve son birkaç gün içinde bu alan oldukça kararlı bir şekilde kırıldı. OBV, geçen hafta satıcıların gücüne işaret etmek için düşüş eğiliminde.

Basın zamanında, hem OBV hem de RSI tırmanıyordu. Bu muhtemelen eğilimin tersine çevrilmesi değil, daha ziyade 1,1-1,15$’a doğru bir rahatlama rallisiydi. Gizli bir düşüş sapması, yani RSI’da daha yüksek ancak fiyat tablosunda daha düşük bir yüksek, saatlik grafikte dikkat edilmesi gereken bir şeydir. Böyle bir gelişme, MANA’nın sıçramasının tersine dönmesine neden olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap