Trader, Ethereum Tabanlı Altcoin Hakkında Uyarı Yayınladı

Trader, Ethereum Tabanlı Altcoin Hakkında Uyarı Yayınladı

Analiz dünyasında “Altcoin Sherpa” olarak tanınan uzman, X sosyal medya hesabı üzerinden 196.400 takipçisine, merkeziyetsiz oracle sistemi olan Tellor Tributes (TRB)’nin Ağustos ortasından itibaren yaklaşık %300’lük bir artışın ardından düzeltme sürecine girebileceğini belirtiyor.

“TRB: Bu tip dalgalanmaların bir noktada son bulacağını unutmamak gerek. Ancak piyasa dinamiklerini düşündüğümüzde, TRB oldukça iyi bir performans sergiledi. Fiyatın 40 – 45$ aralığında düşüş yaşayabileceğini öngörüyorum.”

teller tributes
kaynak: altcoinsherpa/x

Altcoin Sherpa’nın paylaştığı grafiğe bakılırsa, Tellor Tributes’un bu ayın başlarında ulaştığı 45 dolarlık değere yeniden ulaşabileceği, ancak sonrasında 28 doların altına sarkabileceği yorumu yapılıyor.

Şu an itibarıyla Tellor Tributes 38,45 dolar seviyesinde.

Öte yandan, “Altcoin Sherpa” Bitcoin (BTC) hakkında da kritik bir direnç noktasını aşabileceğini vurguluyor.

“BTC: Fiyatta bir hareketlenme gözlemliyoruz. 28.000 doların yakın olduğunu ve bu seviyeye karşı direnç göstermemeniz gerektiğini düşünüyorum.”

bitcoin 66
kaynak: altcoinsherpa/x

Şu anki verilere göre Bitcoin, 27.120 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto uzmanı Ali Martinez de Bitcoin hakkında “Altcoin Sherpa”ya benzer bir görüşe sahip. Martinez, BTC’nin şu anki hareketlerinin bir boğa piyasasının başlangıcını işaret edebileceğini belirtiyor.

“Bitcoin: Boğa piyasaları genellikle artan blockchain aktivitesi ile belirginleşir.

Yeni cüzdanların aylık ortalamasının (kırmızı), yıllık ortalamayı (mavi) geçtiğini gözlemlediğimizde, bu, ağın temelinde güçlenme ve kullanımın artış gösterdiğine işarettir.

BTC’nin blockchain aktivitesi fiyatın stabil olmasına rağmen artıyor; bu, boğa piyasasının yakın zamanda devam edebileceğine işaret ediyor!”

bitcoin 55
kaynak: altcoinsherpa/x

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.