Trader Austin Arnold’a Göre Cardano, Polkadot ve 4 Altcoin 2022’de Patlamaya Hazır!

Trader Austin Arnold’a Göre Cardano, Polkadot ve 4 Altcoin 2022’de Patlamaya Hazır!
0

Kripto tüccarı ve Altcoin Daily sunucusu Austin Arnold, altı büyük altcoinin önümüzdeki yıl büyük rallilere hazırlandığını düşünüyor.

Yakın tarihli bir kripto güncellemesinde, YouTube yıldızı 1.040.000 abonesine Ethereum katman-2 (L2) ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) 20 milyar dolarlık kumar şirketi DraftKings ile bir ortaklık kurduktan sonra ivme kazandığını söyledi.

Arnold, DraftKings’in küresel ürün ve teknoloji başkanı Paul Liberman’ın şirketin Polygon ile birlikte büyümek için kendisini nasıl konumlandırdığını açıklayan bir açıklamasını paylaşıyor.

“DraftKings pazarı henüz olgunlaşma aşamasında olsa da, Polygon’un yanı sıra Web 3.0’a ve dijital koleksiyonlar için önümüzdeki yeni yeniliklere hazırlanırken blockchain, NFT’ler, kripto para birimi ve daha fazlasının sunacağı olasılıklar konusunda iyimseriz.”

Ardından Arnold, merkezi olmayan birlikte çalışabilirlik platformu Polkadot’a (DOT) bakıyor. O son işaret tweet sadece fon topluluk projelerine DOT hazine saklanan 19 milyon DOT belirteçleri halen bulunduğunu açıklayan Polkadot kurucusu Gavin Wood.

Herhangi bir DOT kullanılmaz ise yanar. Gavin Wood’a göre şu anda Polkadot hazinesi her ay 239.988 token yakıyor.

“Ya yanmış ya da kullanılmış, DOT jetonu sadece daha az kıtlaşıyor. Son zamanlarda DOT fiyatında bir ralli gördük. Bu, yaklaşan parachain lansmanı ve slot açık artırmaları gibi bazı heyecan verici gelişmelerle bağlantılı olabilir – bu parachain açık artırmaları DOT’u piyasadan da çekecektir.

Ve önümüzdeki ay Polkadot’a gelen ilk 11 parachain müzayedesinin yanı sıra doldurulacak 100 kadar boş yer ile bu, Polkadot’un kripto sektöründeki varlığını güçlendirebilir ve çok zincirli sistemin yükselen statüsünü güçlendirebilir.”

altcoin
Trader Austin Arnold'a Göre Cardano, Polkadot ve 4 Altcoin 2022'de Patlamaya Hazır! 2

Arnold’un baktığı üçüncü para, tedarik zinciri yönetim protokolü VeChain’dir (VET). Tüccar, VeChain’in kısa süre önce kurumsal NFT (karşılaştırılamaz token) ihracı için büyük lojistik şirketi DHL ile bir ortaklık kurduğunun altını çiziyor.

“DHL China ile yapılan bu işbirliği, müşterilerin deneme yapmasına izin verecek ilk şeylerden biri, DHL maskotunu özelleştirmek ve ardından VeChainThor blok zinciri çözümünde NFT’ler olarak basmak.”

Sıradaki akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA). Arnold, televizyon uydu sağlayıcısı DISH ile ortaklık kurduktan ve ağın Afrika’daki Cardano odaklı projelere yatırım için 100 milyon dolar aldığını duyurduktan sonra Cardano’nun daha fazla çekiş kazandığını belirtti.

“Basitçe söylemek gerekirse, dünyanın daha gelişmekte olan bölgelerinde finansal istikrara sahip olmayan ve Blockchain ile Cardano ile değiştirilebilecek çok fazla insan var.”

Arnold’un listesindeki bir diğer kripto para ise merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’tir (LINK). Tokenin son birkaç aydaki cansız performansına rağmen, LINK’in sadece Eylül ayında yapılan 84 entegrasyonla ortaklıklar her ay artmaya devam ettiği için piyasada gerçekleştirmesi gereken büyük bir yükseliş olduğuna inanıyor.

“Anlıyorum ama bence Chainlink’in büyümek için hala çok yeri var. Şunu bir düşünün: Chainlink’in halihazırda büyük şirketlerle (Google ve Oracle iki isim) bir ton özel, büyük ortaklığı var. döviz çiftleri. Bu güçlü bir temel.

Benim tahminim şu: Önümüzdeki birkaç yıl boyunca, Ethereum [ETH], Cardano, Solana [SOL], Polkadot, Elrond [EGLD] vb. DApp [merkezi olmayan uygulama] platformları pazar payı için savaşmaya devam ederken… Chainlink entegre oluyor hepsiyle… Düşünecek bir şey.”

Son olarak, kripto tüccarı, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un devasa bir 2022 için hazırlandığını düşünüyor. Ethereum geliştiricilerinin, ETH’nin Mayıs-Haziran 2022’de blok zincirini dönüştürecek olan Ethereum 2.0’a geçiş yapmayı planladığını açıkladı. Proof-of-stake protokolüne.

“Kod Şubat 2022 civarında hazır olmalı. En erken 2022 Haziran’ında ana ağa, ETH 2.0’a birleştirme. Önümüzdeki yıl ETH yılı olarak bilinecek. DeFi [merkezi olmayan finans] burada, NFT’ler orada.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap