THORChain’in Ana Ağının Başlatılması, RUNE’nin Düşüş Çizgisini Geçersiz Kılabilir mi?

THORChain’in Ana Ağının Başlatılması, RUNE’nin Düşüş Çizgisini Geçersiz Kılabilir mi?
0

THORChain (RUNE) nihayet dört yıldan fazla bir süredir çalışmakta olan yerel blok zinciri ağını kullanıma sundu. Yeni blok zincirine özgü olacak RUNE kripto para birimi, lansmandan önceki günlerde sağlıklı bir artış kaydetti.

Ağ, lansmanı, ana ağın kapsamı ile ilgili bilgileri sağladığı bir yayınla işaretledi. Ağ lansmanını, THORChain’in zincirler arası teşvik edilmiş likidite hedeflerine ulaşmasını sağlayacak önemli bir kilometre taşı olarak nitelendirdi.

Ayrıca THORChain, ilk büyük adım olarak ana ağ lansmanı ile hızlı büyümeye olan bağlılığını da vurguladı. Protokol, bu hedefe yönelik bir sonraki adımın RUNE’nin birden fazla borsada listelenmesini takip etmek olacağını ortaya koydu. Bu tür listeler, artan talep doğrultusunda RUNE’a daha kolay erişim sağlayacaktır.

Boğalar Heyecanlı

THORChain ana ağının başlatılması, RUNE’nin fiyat hareketi üzerinde olumlu bir etki yaptı. RUNE, yükseliş yörüngesine başlamadan önce 18 Haziran’da 0.058$’a kadar düştü. Basın zamanında, son yedi günde %36.52’lik bir rallinin ve son 24 saatte %7.73’lük bir yükselişin ardından 2.32 dolardan işlem gördü.

thorchain
thorchain'in ana ağının başlatılması, rune'nin düşüş çizgisini geçersiz kılabilir mi? 4

Kripto projeleri, genellikle büyük bir olaydan günler önce yerel kripto para birimleri için artan talep yaşar. En son fiyat hareketini göz önünde bulundurarak RUNE için durum buydu. Bununla birlikte, token hala 2021’in 4. çeyreğinden bu yana devam eden ayı piyasası sayesinde önemli bir indirimle işlem görüyor.

RUNE’nin son fiyat hareketi, ana ağla birlikte gelecek büyüme fırsatlarından yararlanmak isteyen yatırımcılardan gelen güçlü talebi yansıtıyor. Güçlü piyasa değeri büyümesi, RUNE’nin geçen hafta içinde yaşadığı talebe kabaca bir genel bakış sağlar. Piyasa değeri 18 Haziran’da 481.2 milyon dolar kadar düşükken, 24 Haziran’da 731 milyon dolara yükseldi.

thorchain
thorchain'in ana ağının başlatılması, rune'nin düşüş çizgisini geçersiz kılabilir mi? 5

RUNE’nin piyasa değeri büyümesi, sosyal hakimiyet metriğinde gözlemlenen bir artışla da doğrudan ilişkiliydi. Sosyal platformlarda ana ağ lansmanına ilişkin güçlü sohbeti yansıtıyor. Metrik, 18 Haziran’da 0.024’ten, ana ağ lansmanının sosyal sözleri zirveye ulaştığında 1.44’e yükseldi.

RUNE’nin fiyatı ve piyasa değeri artışı da son zamanlardaki en düşük seviyelerdeki kayda değer birikimi yansıtıyor. Balina metriği tarafından tutulan arz, 16 Haziran’da %44,45 ile aylık en düşük seviyesine geriledi. O zamandan beri önemli ölçüde arttı ve 24 Nisan’a kadar %44,81’e yükseldi.

thorchain
thorchain'in ana ağının başlatılması, rune'nin düşüş çizgisini geçersiz kılabilir mi? 6

Ana ağın lansmanının RUNE’nin talebi ve fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olmasına rağmen, muhtemelen değişken piyasa koşulları nedeniyle yukarı yönlü sınırlı olmuştur. Ancak, ana ağ uzun vadede sağlam bir değer sağlamalıdır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap