THORChain: RUNE’nin 10$ İşaretine Ulaşma Şansını Değerlendirmek

THORChain: RUNE’nin 10$ İşaretine Ulaşma Şansını Değerlendirmek
0

Bitcoin’in fiyat hareketi ve FOMC toplantıları ile ilgili bir model, Bitcoin’in önümüzdeki ay 45 bin dolara doğru bir sıçrama görebileceğini öne sürdü. RUNE, güçlü bir sıçrama ve piyasa yapısında yükseliş yönüne doğru bir kayma gördü. Düşüş eğilimi, belirteç için 6,5 dolara küçük bir düşüş görebilir, ardından 9 dolar ve 10 dolara doğru bir koşu devam edebilir.

RUNE 1 Günlük Grafik

rune
thorchain: rune'nin 10$ i̇şaretine ulaşma şansını değerlendirmek 3

RUNE Nisan ayı başlarında 10$’ın altına düştüğünde, piyasa yapısı düşüşe geçti, çünkü son yüksek seviye olan 10$ kırıldı. Düşerken, fiyat Nisan sonunda 7.18$’da en son en düşük seviyesini belirledi ve son birkaç gün içinde RUNE bu seviyeyi geçmeyi başardı.

Ayrıca, Fibonacci geri çekilme seviyelerine (sarı) dayanarak, düşüş yönlü bir saldırı karşısında 6 dolar seviyesinin oldukça iyi bir seviyede tutulduğu ortaya çıktı. 5,2 dolardan 6,9 dolara kadar olan bölgenin tamamı, Thorchain yerel tokeninde uzun bir pozisyona dolar-maliyet ortalaması için kullanılabilir.

Gerekçe

rune
thorchain: rune'nin 10$ i̇şaretine ulaşma şansını değerlendirmek 4

Göstergeler, başka bir bacak aşağı görülebileceğini gösterdi. RSI, fiyat ve momentum arasında gizli bir düşüş eğilimi (pembe) gösterdi. Bu, önceki düşüş eğiliminin devam edebileceği anlamına geliyordu.

Yine de fiyat, düşüş trendinin en son en yüksek seviyesi olan 7.18 doları aştı. Bu nedenle, önceki düşüş trendinin yeniden başlamasından ziyade 6,5-7 dolara doğru bir düşüşün gerçekleşmesi daha olasıydı.

Müthiş Osilatör, RSI’nin nötr 50’yi geçememesine benzer şekilde sıfır çizgisinin altında kalmaya devam etti. Stokastik RSI de aşırı satım bölgesine yöneldi. OBV’de, geçen ay bir destek seviyesi direnç görevi gördü ve boğaların sürücü koltuğunda olduğunu göstermek için direnci bir kez daha aşması gerekecek.

Çözüm

Piyasa yapısı boğalar lehine değişmiş gibi görünse de, momentum göstergeleri 6,5 dolara doğru bir düşüşün görülebileceğini gösterdi. Böyle bir düşüş, 8,5 dolar ve 9,7-10 dolar arası kar alma hedefleri ile iyi bir satın alma fırsatı olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap