THETA, Terra, FTX Token Fiyat Analizi: 22 Nisan

THETA, Terra, FTX Token Fiyat Analizi: 22 Nisan
0

Bitcoin, basın zamanından önceki saatlerde 42.8 bin dolardan 39.7 bin dolara düştü. Bu, altcoinlerin de geri çekildiğini gördü. Bununla birlikte, THETA gibi madeni paraların hala fiyat hareketine dayalı bir yükseliş durumu vardı. LUNA ve FTT’nin aşağı yönlü bir görünümü vardı, ancak LUNA’nın önümüzdeki birkaç saat içinde bir miktar talebin geldiğini görme olasılığı daha yüksek.

Theta Network (THETA) Analiz

analiz
theta, terra, ftx token fiyat analizi: 22 nisan 4

Theta kısa vadeli bir yükseliş piyasası yapısına sahipti ancak bu, 3.25$ seviyesinin altına düştüğünde değişti. Geçen hafta 3 dolar seviyesi desteklenmek üzere çevrildi ve yazı yazılırken THETA boğaları fiyatları bir kez daha 3,35 dolar direnç seviyesini geçmek için savaşıyordu.

Müthiş Osilatör sıfır çizgisinin altına düştü ve ertesi gün daha fazla olumsuzluk görüldü. Aroon Göstergesi devam eden bir düşüş trendi gösterdi ancak Aroon Down (mavi) azalan düşüş eğilimini göstermek için düşüyordu. Bu nedenle, bir kez daha 3 dolara bir düşüş meydana gelebilir.

Terra (LUNA) Analiz

analiz
theta, terra, ftx token fiyat analizi: 22 nisan 5

LUNA, 95 dolarlık talep bölgesinin (camgöbeği kutusu) altına düştü ve önümüzdeki birkaç saat içinde tekrar test edebilir. Bir reddetme, bir tedarik bölgesine çevrildiğini doğrular. MACD sıfır çizgisinin altına düştü ve bir satış sinyali verdi.

CVD, boğaların biraz güçlü olabileceğini ima etmek için zayıf yeşil çubuklar yayınladı. Bununla birlikte, CMF güçlü satış baskısı gösterdiğinden, LUNA’nın 95 dolardan reddedilme ve bir düşüşle daha karşı karşıya kalması muhtemel görünüyordu. Piyasadan yoğun sermaye akışını önermek için -0.05’in altına düştü.

Öte yandan, LUNA 96 doların üzerinde bir seansı kapatabilirse, kısa vadeli önyargı boğaların lehine değişmeye başlayabilir.

FTX Token (FTT) Analiz

analiz
theta, terra, ftx token fiyat analizi: 22 nisan 6

FTX Token, son birkaç gün içinde güçlü bir oynaklık gördü. 38.52 $ ‘dan 53.28 $’ a olan hareketine dayanarak, bir dizi Fibonacci düzeltme seviyesi (sarı) çizildi. Yazma sırasında, %78.6 seviyesi korunmuştur.

Ancak OBV, satış hacminin satın alma hacminden daha ağır bastığını göstermek için düşüş eğilimindeydi. RSI da düşüş momentumunu göstermek için sıfır çizgisinin altındaydı. 43-43,5 dolar, FTT’ye sert direnç gösterebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap