The Graph, Harmony, Chiliz Fiyat Analizi: 27 Nisan

The Graph, Harmony, Chiliz Fiyat Analizi: 27 Nisan
0

Piyasa genelindeki geri çekilmelerden sonra, The Graph, Harmony ve Chiliz son 24 saat içinde %5’in üzerinde zarar gördü. Piyasa alıcıları artık satışlarla başa çıkmaya çalıştı ve son kayıpların yaralarını sarmaya çalıştı.

The Graph (GRT) Analiz

analiz
the graph, harmony, chiliz fiyat analizi: 27 nisan 4

0,5 dolarlık dirençten düştüğünden beri GRT, grafiğinde bir ayı gösterisine tanık oldu. Son kan banyosu GRT’yi 0.39 $ işaretinin altına düşürdü. Bu satış çılgınlığı altcoini %41,1 oranında azalttı ve 0,32 $ taban çizgisine taşıdı.

Bu arada, 4 saatlik zaman diliminde boğalar, düşen bir kama koparma hareketi yaparak yanıt verdi. Ancak 200 EMA  (yeşil), alt düzeltme aşamasına geri döndüğü için toparlanmadan kaçındı.

RSI, 50 işaretini fethetmek için mücadele ederken bir satış avantajı göstermeye devam etti. Bununla birlikte, OBV, alıcıların 0,33 $ işaretini tutmasına yardımcı olan fiyattan yükselişle ayrıldı.

Harmony (ONE) Analiz

analiz
the graph, harmony, chiliz fiyat analizi: 27 nisan 5

Son satış aşaması, ONE’ın 27 Nisan’da 33 haftanın en düşük seviyesine ulaşana kadar (31 Mart’tan itibaren) değerinin %45’inden fazlasını kaybetmesine neden oldu.

Önceki aşağı kanalından ayrıldığından beri, boğalar 0.13 $ seviyesinin ötesinde bir ralliyi sürdürmekte zorlandılar. Sonuç olarak, ONE, satıcılar onu dirence çevirdikçe hayati 0.1 puanlık desteğini kaybetti. Şimdi, 0.09 dolar işareti, boğaların daha fazla serpintiyi önlemek için savunması gereken önemli bir alandır.

RSI 42 puanlık direncin altına düştü ve satıcı piyasasını doğruladı. Aşırı satım bölgesi yakınındaki acil desteği, daha fazla geri çekilmeyi desteklemelidir. Ek olarak, MACD, çizgileri henüz sıfır noktasını geçmemişken ve bir yükseliş geçişi gerçekleştirirken düşüş etkisini yeniden teyit etti.

Chiliz (CHZ) Analiz

analiz
the graph, harmony, chiliz fiyat analizi: 27 nisan 6

CHZ, 30 Mart’ta üç ayın en yüksek seviyesinden düştükten sonra yaklaşık %41.7 düşüş kaydetti. Sonuç olarak, fiyat hareketi, boğaların iki aydan uzun süredir tuttukları ani trend çizgisi direncini test etti. Bu arada, 4 saatlik grafiğinde düşen bir takoz (beyaz, ters formasyon) gördü.

EMA şeritleri tüm son boğa koşularını daraltırken,  0,2-0,21 $ aralığı alıcılar için engel oluşturmaya devam edecek.

RSI, geçen hafta orta çizginin altında sallanırken ayıları tercih etti. Ayrıca, CMF’nin yörüngesini değiştirmesi ve bir boğa rallisi olasılığını aydınlatmak için sıfır noktasının üzerinde bir nokta bulması gerekiyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap