Tezos, Ethereum Classic, EOS Fiyat Analizi: 28 Şubat Pazartesi

Tezos, Ethereum Classic, EOS Fiyat Analizi: 28 Şubat Pazartesi
0

Piyasa son 24 saatte geri çekildikten sonra, Tezos 20-50-200 SMA’sının altına düşerken Ethereum classic EMA şeritlerinin altına düştü. Ayrıca, EOS 20 EMA’sını devirmek için mücadele etti, ancak güçlü bir CMF sergiledikten sonra yükseliş canlanma umutlarını canlı tuttu. 

Tezos (XTZ) Analiz

analiz
tezos, ethereum classic, eos fiyat analizi: 28 şubat pazartesi 4

Altı ayın en düşük seviyesinden önceki boğa rallisi, 4.5 $ seviyesinde bir tavan bulan istisnai kazançlar gördü. Ardından, XTZ alçalan genişleyen bir kamaya (beyaz) düşerek %40’ın üzerinde bir gerileme gördü ve Ocak ayının en düşük seviyelerine ulaştı.

26 haftalık 26 haftalık desteğinden boğalar, 3.4 dolarlık dirençle kaçınılan 20-50 SMA’nın üzerinde %34.7’lik bir ralli başlattı. Bununla birlikte, geçen günden beri XTZ, 3 dolarlık işarete doğru güçlü bir geri çekilme gördü. Ancak 20 SMA (kırmızı), 50 SMA’nın (gri) üzerinde devam ederse, önümüzdeki günlerde yükseliş eğilimi ortaya çıkar. 

Basın zamanında, alt, 20-50-200 SMA’sının altında 3.349 dolardan işlem gördü. Son gün boyunca, RSI orta çizginin altına düştü ve düşüş eğilimini onayladı. Ayrıca, Hacim Osilatörü, kırılma aşaması sırasında dengesinin altına düştü ve zayıf bir boğa hareketine işaret etti.

Ethereum Classic (ETC) Analiz

analiz
tezos, ethereum classic, eos fiyat analizi: 28 şubat pazartesi 5

ETC, Ocak ayının en düşük seviyesinden %76.2’lik şaşırtıcı bir yatırım getirisi kaydetti ve 37 $ direncini vurdu. Post hangi, geri çekilme aşamasına girdi. Sonuç olarak, 27$’a doğru %35’in üzerinde bir düşüşün ardından alt, 4 saatlik grafiğinde çift dip gördü.

27 dolar seviyesinin üzerindeki kırılma,  ETC’yi EMA şeritlerinin  üzerine itti, ancak 29 dolarlık direnci devirmek için mücadele etti. Geçen gün boyunca alt, şeritlerin altına düşerken daha yüksek fiyatları reddetti. Ancak boğalar acil desteği onayladı.

Basın zamanında, ETC 28.77$’dan işlem görüyordu. Son 24 saat içinde, RSI  aşırı alım bölgesinden tersine döndü ve 27 Şubat’ta orta çizginin altına düştü. 42-45 puanlık destek aralığı sağlam dururken, olası bir toparlanma aşaması, kaybedilen dengeyi geri alabilir. Ayrıca, MACD histogramı sıfır çizgisinin altına düşerken, çizgileri de düşüş eğilimi gösteriyor.

EOS Analiz

analiz
tezos, ethereum classic, eos fiyat analizi: 28 şubat pazartesi 6

EOS, 2,6 $ seviyesinden tersine dönene kadar %40,2’lik bir yukarı kanal (yeşil) eğim gördü. Son 18 gün içinde, 4 saatlik grafiğinde iki tersine dönüş paterni gördü. Alt, değerinin %32’sinden fazlasını kaybetti (10 Şubat’tan itibaren) ve 24 Şubat’ta 23 ayın en düşük seviyesine ulaştı. 

Şimdi, ayılar 20 EMA’da  (mavi) engel oluşturmaya devam ederken, alıcılar 2.19$’ı geri almayı hedefliyordu.

Basın zamanında, EOS 2.16 dolardan işlem görüyordu. RSI 50’nin üzerinde dalgalanamadı,  ancak 44 desteği kısa vadeli geri çekilmeleri koruyor gibi görünüyordu. İlginç bir şekilde CMF, sıfır çizgisinin oldukça üzerinde güçlü bir kapanış buldu ve yükseliş kenarını onayladı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap