Terra, Solana, Shiba Inu Fiyat Analizi: 15 Nisan Cuma

Terra, Solana, Shiba Inu Fiyat Analizi: 15 Nisan Cuma
0

Bitcoin, 39,5 bin dolarlık bir destek alanının hemen üzerinde 40,1 bin dolardan işlem görüyordu. Bitcoin önümüzdeki birkaç gün içinde bir düşüş görürse, altcoin piyasasının geri kalanının çoğunun takip etmesi beklenebilir. Terra ve Solana, Solana’nın daha yükseliş görünümüne sahip olmasına rağmen, kısa vadeli bir aralıkta işlem görüyor gibi görünüyordu.

Terra (LUNA) Analiz

analiz
terra, solana, shiba inu fiyat analizi: 15 nisan cuma 4

Beyaz renkle, LUNA’nın son dört gündür ticaret yaptığı kısa vadeli bir aralık vurgulanır. Aralık en düşük ve en yüksek seviyeler 80,7 dolar ve 89,1 dolar. Yazma sırasında, LUNA’nın fiyatı 82.31 dolardı ve yükseliyordu.

RSI, 41 değeriyle düşüş bölgesindeydi, ancak önümüzdeki birkaç saat içinde nötr 50’nin üzerine çıkabilirse, boğalar için iyi bir işaret olur.

Ancak, bu sadece bir aralıktı ve 88-90$ kar elde etmek için kullanılmalıdır. OBV yaklaşık on gündür düşüş trendinde ve muhtemelen daha fazlasını görecekti.

Solana (SOL) Analiz

analiz
terra, solana, shiba inu fiyat analizi: 15 nisan cuma 5

SOL ayrıca son üç gündür 98-108$ aralığında işlem görüyor. Biraz daha uzaklaştırıldığında, olası (ama mükemmel olmayan) bir alçalan üçgen deseni (beyaz) görüldü.

Bu nedenle, fiyat 108 dolar direncinin yanı sıra azalan trend çizgisi direncinin üzerine çıkabilirse, bu kısa vadeli bir yükseliş eğiliminin işareti olabilir.

RSI, nötr 50 çizgisinin üzerine çıkmanın eşiğindeydi. Bununla birlikte, CMF -0.05 işaretinin çok altındaydı ve bu da SOL pazarında satış baskısının baskın olduğunu gösterdi.

Shiba Inu (SHIB) Analiz

analiz
terra, solana, shiba inu fiyat analizi: 15 nisan cuma 6

SHIB ayrıca, en düşük seviyelerden %10’a yakın bir farkla 0.000025-$0.00002775 aralığında işlem görüyor. CVD, alıcıdan satıcıya baskı yaptığı için oldukça yataydı, ancak son birkaç gün içinde her iki taraftan da önemli bir baskı göstermedi.

Benzer bir notta, Müthiş Osilatör de nispeten düzdü, ancak düşüş momentumu göstermek için sıfır çizgisinin altındaydı.

Fibonacci düzelme seviyeleri (sarı), düşük aralığın altında, SHIB’nin yükseliş tepkisi görebileceği başka bir grup destek seviyesi olduğunu gösterdi. Bununla birlikte, Bitcoin’in de büyük bir etkisi olacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap