Terra (LUNA), Cosmos (ATOM) ve Üç Ek Altcoin Bu Ay Yükseliyor!

Terra (LUNA), Cosmos (ATOM) ve Üç Ek Altcoin Bu Ay Yükseliyor!
0

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, Terra (LUNA), Cosmos (ATOM) ve üç ek kripto varlığını Mart ayı için en iyi altcoin seçimi olarak adlandırıyor.

Trader Jason Pizzino, 261.000 YouTube abonesine, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra’nın bir aydan biraz fazla bir süre içinde 43 dolardan yaklaşık 100 dolara yükselmesinin ardından güçlü göründüğünü söyledi.

LUNA bu kalıpların birçoğundan ve birçok [direnç] seviyesinden çıktı ve şimdi daha yüksek seviyelerde konsolide oluyor. Dolayısıyla, özellikle BTC grafiğine (LUNA/BTC) baktığımda LUNA iyi ve gerçekten listemde. Yeni zirvelere kırıldı… Tüm zamanların en yüksek seviyelerinde olduğunuzda, temelde başka bir genel direnç olmadığı anlamına gelir.”

Sırada, ölçeklenmek ve birbirleriyle iletişim kurmak için tasarlanmış bir blok zincir ekosistemi olan Cosmos var. Pizzino, BTC çiftinde (ATOM/BTC) güç kazanmaya devam ederken ATOM’da yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

“ATOM/BTC, %50 [Fibonacci seviyesinin] üzerinde tekrar kapanmaya çalışıyor. Yeni zirvelere çıktı, %50’ye geri döndü ve şimdi daha yüksek diplerde [basarken] destek buldu.”

Listesindeki bir diğer kripto para ise, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir blok zinciri olan NEAR. Kripto strateji uzmanına göre, uzun pozisyonlar yerleştirmeden önce yükselmeye devam etmek için Near’ı arıyor.

“Near da %50’nin üzerine çıktı… 10 doların üzerinde. 10 doların altına düşerse ve düşük olanı tekrar 7 dolardan çıkarmaya çalışırsa endişelenirim… Benim için düşük riskli ticaret, burada 6 Şubat en yüksek olan 14 doların üzerine çıkacaktı.”

Pizzino’nun radarındaki son altcoin, kripto türevleri borsası FTX’in doğal varlığı olan FTT’dir. Pizzino, 24 Şubat’taki satış etkinliğinden sonra bile FTT’nin 40 doların üzerinde kalmayı başardıktan sonra yükselişe geçtiğini söyledi.

“Şu anda FTT hakkında sevdiğim şey, düşüş trendini kırması. Yani bu seviyelerden (40$) sıçradı ve 44$’ın üzerinde konsolide olmaya çalışıyor… Yani 44$’ın üzerinde iyi görünüyor ve 50$’ın üzerinde tekrar daha güçlü görünüyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap