Terra Luna Classic Topluluğu LUNC İçin %40’lık Artış Öngörüyor!

Terra Luna Classic Topluluğu LUNC İçin %40’lık Artış Öngörüyor!

Terra Luna Classic çekirdek geliştiricileri, USTC stablecoin’in fiyatını 1 $’a çıkarmak için çalışmalar yapmak amacıyla Ortak L1 Görev Gücü (L1TF) ile işbirliği yapma kararı aldı.

L1TF ekibi, USTC repeg ekibiyle işbirliği içinde çalışacak ve daha önce duyurulduğu gibi v2.1.1 parite yükseltmesinden sonra RedlineDrifter liderliğindeki USTC repeg ekibi ile birlikte çalışacak. Bu işbirliği, USTC stablecoin’in dikkatini çekmeyi hedeflemektedir.

terra luna classic
terra luna classic topluluğu lunc i̇çin %40'lık artış öngörüyor! 2

Terra Luna Classic L1 Ekibi USTC Repeg Üzerinde Çalışacak

20 Haziran tarihinde, Ortak L1 Görev Gücü proje yöneticisi LuncBurnArmy, bir dizi tweet ile L1TF’nin yeni kurulan Quant ekibiyle işbirliği yapacağını doğruladı. Ayrıca, Terra Luna Classic topluluğu tarafından onaylanan tüm görevler için desteğini ifade etti.

Geliştirme ekibi arasında yaşanan küçük bir anlaşmazlığın ardından, RedlineDrifter ve LuncBurnArmy, USTC repeg ile ilgili çalışmalar hakkında verimli bir tartışma gerçekleştirdi. L1TF, USTC’nin ‘rezerv mimarisi/tasarımını’ ve diğer öğelerini içermek üzere pazar modülü dışında yoğun testlere tabi tutacak.

CEX sapma vergisi teklifini desteklemeyen miktar ekibi, rezerv için alternatif finansman yöntemleri arayışına girecektir. Bu nedenle, rezervin mimarisi/tasarımının nicel ekip teklifine dahil edilmesi önerilmektedir. L1TF ise üçüncü çeyrekte pazar modülünü test etmek için çalışmalarına devam edecektir.

LuncBurnArmy, “Bu, rezerv için önerilen varlıkları, rezervin nasıl yönetileceğini ve rezerv varlıklarını kullanarak mandalın savunmasını otomatikleştirmenin nasıl mümkün olabileceğini içerecektir” şeklinde ekledi. Kuantum ekibi, zamanlarının %60-70’ini sapma vergisine ayırabilirken, rezervi finanse etmek için CEX’lere bağımlı olmayan yöntemler arayışına girebilirler.

“Topluluğa sağlanan değiş tokuşlardan elde edilen bilgilerle ilgili tartışmalar oldu. Binance tarafından kamuya açıklanması belirtilenleri kamuya ifşa etmedim veya yetkilendirmedim.”

LUNC Fiyatı Pariteden Sonra %50 İyileşecek

Terra Classic geliştirici grubu, 14 Haziran tarihinde en büyük v2.1.1 parite yükseltmesini başarıyla tamamladı.

Topluluk, parite yükseltmesinden sonra LUNC fiyatında en az %40’lık bir sıçramanın 0,00014 $ civarında olacağını tahmin etti, ancak genel piyasa oynaklığı daha geniş piyasayı etkiledi. Ancak, piyasa dalgalanmalarına rağmen, LUNC fiyatı düşen takoz paterni seviyelerini ihlal etmedi, bu da Terra Luna Classic’in önemli bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu göstermektedir.

Şu anda LUNC fiyatı son 24 saatte %2 düşüşle 0,000088 $ seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatteki düşük ve yüksek değerler sırasıyla 0,0000883 $ ve 0,0000906 $ olarak kaydedildi.

Öte yandan, USTC fiyatı son 24 saatte %1 artışla 0,011 $ seviyesinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.