Terra Luna Classic (LUNC) %100 Yükseldi, Gate Io Vergi Yakma Desteğini Uzatıyor!

Terra Luna Classic (LUNC) %100 Yükseldi, Gate Io Vergi Yakma Desteğini Uzatıyor!

Eski Terra ağının yerel simgesi, ölümden güçlü bir geri dönüş yapmaya çalışıyor. 

Terra ekosistem belirteçlerinin dramatik satışına rağmen, LUNC, kripto piyasası ile birlikte yukarı yönlü hareket etmeyi başardı.

Plan, zinciri canlandırmaya ve yatırımcıları geri çekmeye devam ederken, vergi yakma onayının ardından geçen hafta %100’den fazla olan son artış.

  • Yazının yazıldığı sırada LUNC, günlük yaklaşık %55’lik bir artış kaydederek 0,0056 ABD dolarından işlem görüyordu.
terra
terra luna classic (lunc) %100 yükseldi, gate io vergi yakma desteğini uzatıyor! 2
  • Yeni %1,2 Vergi Parametresi Değişikliği teklifine göre, cüzdanlar ve akıllı sözleşmeler arasında LUNC ve USTC transferleri de dahil olmak üzere zincir üstü faaliyetler için vergiler tahsil edilecek ve yakılacaktır.
  • Teklif, esas olarak, LUNC’yi deflasyonist bir varlığa dönüştürmek amacıyla tüm işlemlerde % 1,2’lik bir belirteç yakma vergisi gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.
  • Terraform Labs (TFL) tarafından geçilirse, % 1,2 vergi yakma 20 Eylül’e kadar etkinleştirilecektir.
  • Öte yandan, teklif gün ışığına çıkmazsa, ekosistemin yeni geliştirme ekibi Terra Rebels vergi indirimlerini kolaylaştırmak için resmi olmayan bir web sitesi, masaüstü uygulaması ve mobil uygulama sunacak.
  • KuCoin, son duyurusunda, topluluk teklifi onaylamamayı seçerse, LUNC ve USTC ile ilgili hizmetlerinin etkilenmeyeceğini belirtti.
  • Seyşeller merkezli kripto borsası, artan mevduat ücreti maliyetlerinden kaçınmak için kullanıcılara tüm Terra Classic jetonlarını yatırmalarını önerdi.

“Teklif resmi olarak onaylandığında ve LUNC ana ağında uygulandığında KuCoin %1,2 vergi yakmayı destekleyecek. Topluluk teklifi onaylamazsa KuCoin’deki hizmetler değişmeden kalacaktır.”

  • Gatei.io, MEXC Global ve CoinInn gibi diğer kripto para borsaları da yeni ağ yükseltmesini desteklemek için ortaya çıktı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.