LUNC Haberleri: Terra Luna Classic L1TF Planı Açıkladı; LUNC Dolarını (USTC) 1 Dolara Çıkaracak mı?

LUNC Haberleri: Terra Luna Classic L1TF Planı Açıkladı; LUNC Dolarını (USTC) 1 Dolara Çıkaracak mı?

Terra Luna Classic çekirdek geliştirici grubu olan Ortak L1 Görev Gücü (L1TF), üçüncü çeyrekte dolaşımdaki LUNC ve USTC arzını azaltmaya odaklanmaya hazırlanırken ikinci çeyrek durum güncellemesini, devam eden çalışmalarını ve planlarını bildirmektedir. Topluluk havuzu da düşük seviyelere geriledikten sonra tekrar dolmaya başlamış ve bu biraz rahatlama sağlamıştır.

Bu sırada, bazı topluluk üyeleri, Binance’in Terra Luna Classic yakma mekanizmasını Mart ayında geri yüklemesinin ardından doğrulayıcıların token yakma kampanyasına katkıda bulunmayı bıraktığını iddia etmektedir.

lunc
lunc haberleri: terra luna classic l1tf planı açıkladı; lunc dolarını (ustc) 1 dolara çıkaracak mı? 2

Ortak L1 Görev Gücü Raporları Q2 Durum Raporu ve Devam Eden Çalışma

Terra Luna Classic L1TF proje yöneticisi olan LuncBurnArmy, 10 Temmuz’da Twitter’da 26 Haziran’dan 11 Temmuz’a kadar olan görevler için bir durum güncellemesini paylaştı. Geliştirici ekibin, Q3’e geçmeden önce bir sonraki Sprint #8’de Astroport’un akıllı sözleşmesini yükseltmeye odaklanacağını belirtti. Bu, projenin yol haritasında yer alan bir hedef olarak belirlenmiştir.

“Çeyrek sonundaki tamamlanma durumları olarak 2. Çeyrek kapsamındaki öğeleri inceleyen ayrı bir Çeyrek sonu güncellemesi sağlanacaktır.”


Aynı zamanda L1TF, CosmWasm Parity yükseltmesinden etkilenen unsurları dengelemek için çalışmaktadır ve geçtiğimiz ay zincirde önemli değişiklikler gerçekleştirmiştir. Terraform Labs (TFL) ayrıca, topluluğun TFL Station kullanarak TerraSwap aracılığıyla LUNC ve USTC arasında geçiş yapmasını sağlayan birleştirilmiş bir çekme isteğine sahiptir.

LITF şu anda Burntax’ın dağıtım modülüne bölünmesi üzerinde çalışmaktadır, dApp beyaz listesi üzerinde çalışmaktadır, sözleşmeleri yükseltmek için MigrateContractProposal kullanmaktadır ve USTC repeg için Quant ekibine destek vermektedir.

Ek olarak, LuncBurnArmy kullanılmayan fonları topluluk havuzuna geri iade edecektir. Aslında, Terra Luna Classic topluluk havuzu tekrar dolmaya başlamış ve 525 milyon LUNC’nin üzerine çıkmıştır.

Doğrulayıcı Haberleri LUNC Fiyatına Etki Edecek mi?

Son aylarda, topluluk, doğrulayıcılardan kaynaklanan token yakmalarındaki azalmayla ilgili endişelerini dile getirdi. LUNC yakması yalnızca DFLunc, TerraCasino ve Cremation Coin tarafından gerçekleştirilmekte ve önemli doğrulayıcılar tarafından yapılan katkılar eksik kalmaktadır.

ClassyCrypto, doğrulayıcılar tarafından token yakma pratiğini geri getirmek amacıyla Classy’s Sphere doğrulayıcısının %100 komisyonunu 2023’ün sonuna kadar yakmayı hedeflemektedir. Edward Kim’in Block Entropy Testnet’i de LUNC yakma miktarını artırmayı hedeflemektedir.

Token’ın fiyatı şu anda 0,000081 $ seviyesinde işlem görmekte olup, son 24 saat içinde en düşük ve en yüksek seviyeleri sırasıyla 0,0000805 $ ve 0,0000827 $ olarak kaydedilmiştir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.