Terra, Dogecoin, SAND Fiyat Analizi: 01 Şubat Salı

Terra, Dogecoin, SAND Fiyat Analizi: 01 Şubat Salı
0

Kripto piyasasının son gün yeşil bölgeye girmesiyle, DOGE boğaları kısa bir konsolidasyon aşamasından sonra EMA şeritlerinin üzerine çıkmaya çalıştı. Ayrıca, LUNA’nın 4 saatlik RSI’si yarım çizginin üzerinde bir kapanış buldu.

Geçen haftaki şaşırtıcı kazanımların ardından SAND, tersine bir model oluşturdu. 54 işaretinin (RSI) altındaki herhangi bir kapanış, potansiyel bir kırılmanın yolunu açabilir.

Terra (LUNA) Analiz

analiz
terra, dogecoin, sand fiyat analizi: 01 şubat salı 4

Alt, yukarı kanal (sarı) bir arıza gördüğünde 86.49 dolar seviyesindeki direnç sağlam kaldı. LUNA, altın Fibonacci seviyesini kaybettikten sonra 31 Ocak’ta iki ayın en düşük seviyesine doğru (17 Ocak’tan itibaren) %50.11’lik bir düşüş gördü.

Alt, alt kanaldan (beyaz) çıktıktan sonra son 24 saat içinde %21.5’lik bir kazanç kaydetti. Şimdi, boğalar için test noktası, 50 SMA’sının (yeşil) hemen altında 53 dolar seviyesinde duruyordu . Herhangi bir geri dönüş, 20 SMA’nın (kırmızı) yakınında destek bulacaktır.

Basın zamanında, LUNA 52,18 dolardan işlem gördü. RSI, aşağı kanal bir kopuş gördükten sonra 27 puanlık bir canlanma gördü. Böylece yarım hat desteğini geri aldı ve hafif bir yükseliş kenarı ortaya çıkardı. Ayrıca, AO, dengeye yaklaşırken daha yüksek tepe noktaları işaretledi. Bu okuma, azalan bir satış etkisine neden oldu.

Dogecoin (DOGE) Analiz

analiz
terra, dogecoin, sand fiyat analizi: 01 şubat salı 5

Altcoin (14 Ocak’tan itibaren) %44.03’lük bir geri çekilme gördü ve 22 Ocak’ta dokuz ayın en düşük seviyesine ulaştı. O zamandan beri, toparlanma aşaması 4 saatlik grafikte bir düşüş bayrağı (sarı, düşüş modeli) olarak işaretlendi. DOGE, ondan ayrıldığından beri 0.1456 ve 0.1379 dolar arasında konsolide oldu.

Bu aşamada, EMA şeritleri arasındaki boşluk görünüşte azaldı. Bu hareket, satın alma momentumunda kademeli bir artışa işaret etti. Boğalar için acil engel 55 EMA’da durmaya devam etti.

Basın zamanında, DOGE 0.1429 dolardan işlem görüyordu. En son canlanmadan sonra, RSI nihayet geçen gün boyunca yarı çizginin üzerinde kalmayı başardı. Ayrıca, kuzeye giden CMF sıfır çizgisini geçti ve bir yükseliş eğilimi ortaya koydu. Bununla birlikte, ADX, DOGE için zayıf bir yön eğilimi gösterdi.

The Sandbox (SAND) Analiz

analiz
terra, dogecoin, sand fiyat analizi: 01 şubat salı 6

Ayılar hızlı yükselişi durdurmaya çalıştığından, son kanal yükselişi 4.12 $ işaretini geçemedi. Alt, 22 Ocak’ta iki ayın en düşük seviyesine ulaşana kadar (26 Aralık’ın en yüksek seviyesinden) %63.41’lik bir geri çekilme gördü.

O zamandan beri, 24 Ocak’ın en düşük seviyesinden %54,9’un üzerinde bir iyileşme gördü. Ayılar, son iki gündür yukarı kanalın yarı hattında direnç sağlıyor. Yukarı kanalın alt trend çizgisinin altına herhangi bir düşüş, daha fazla kırılmaya neden olacaktır.

Basın zamanında, SAND 3.9915 dolardan işlem gördü. RSI, yukarı kanalda (sarı) hızla yükseldi. Arızadan sonra 54 puanda kaldı ve yazı yazılırken tekrar test etmeye çalıştı. Şimdi, Sıkıştırma Momentum Göstergesi, yakın vadede düşük bir oynaklık aşamasına işaret eden siyah noktalar ortaya çıkardı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap